آموزش های کاربردی

آموزش Any Desk

AnyDesk یک اپلیکیشن ریموت دسکتاپ برای سیستم‌های ویندوز، مک، لینوکس و موبایل است و برای کار با آن نیاز به ایجاد حساب کاربری ندارید. این اپلیکیشن ادعا می‌کند که یک اتصال امن ایجاد می‌کند و یک کدک اختصاصی ابداع کرده است که انتقال بی‌وقفه اطلاعات را تضمین می‌کند. انی‌دسک به عنوان یک جایگزین برای نرم‌افزارهای TeamViewer ،Chrome Remote Desktop و Microsoft Remote Desktop است.
ادامه مطلب

FireWall چیست ؟

فایروال یا دیواره آتش ( Firewall ) به نرم‌افزار یا سخت‌افزارهایی گفته می‌شود که از دسترسی به کامپیوترها جلوگیری کرده و ترافیک رد و بدل شده در شبکه را کنترل می‌کند. فایروال در حقیقت یک ابزار امنیتی است که می‌تواند یک برنامه‌ی نرم‌افزاری یا یک دستگاه اختصاصی شبکه باشد.
ادامه مطلب

آموزش نصب و اتصال پرینتر

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، پرینترهای عرضه شده در بازار نیز از قابلیت‌های زیادی بهر‌مند شده‌اند. این پرینترها قادرند در هرکجا که هستید بدون محدودیت زمان و مکان، تنها با تکنولوژی وایرلس اسناد شما را به راحتی پرینت بگیرند. کمپانی‌های بزرگ سازنده پرینتر در تلاش هستند، محصولات خود را همراه با تکنولوژی پیش ببرند، تا هم به نیاز روز کاربر پاسخ دهند و هم در بازار رقابتی دستگاه‌های اداری جایگاه خود را حفظ و یا ارتقا ببخشند.
ادامه مطلب

آموزش نصب ویندوز ۱۰

ویندوز ۱۰ یک سری از سیستم عامل های کامپیوتر های شخصی می باشد که توسط شرکت نرم افزاری مایکروسافت تولید و منتشر شده است که این ویندوز جزیی از خانواده سیستم عامل های NT می باشد. از ویندوز ۱۰ به عنوان جانشینی برای ویندوز ۸.۱ یاد می شود که بطور رسمی در تاریخ ۱۵ جولای ۲۰۱۵ معرفی و در ۲۹ م همان ماه برای ارایه در دسترس کاربران قرار گرفت. ویندوز ۱۰ مرتبا در حال ارتقا و بروزرسانی می باشد که تمامی آپدیت های این سیستم عامل برای کاربران آن رایگان می باشد.
ادامه مطلب
ای پی استاتیک

آموزش روش استاتیک کردن ip سرور

معمولاً هر دستگاه یا کاربر در هربار اتصال به اینترنت با آی‌پی متغیر شناخته می‌شود و از طریق پروتکل DHCP به‌صورت خودکار با آی‌پی جدید در شبکه اپراتور ثبت می‌شود. این اتصال برای کاربران عادی اینترنت هیچ تغییری ایجاد نمی‌کند و تأثیری در کیفیت اینترنت کاربران ندارد اما کاربرانی نیز هستند که نیاز دارند همیشه با یک آی‌پی واحد، دائمی و منحصربه‌فرد به شبکه شناسانده شوند. اینگونه کاربران اصطلاحاً نیاز به آی‌پی ثابت یا آی‌پی استاتیک دارند.
ادامه مطلب
پیدا کردن ip سرور

آموزش پیدا کردن ip سرور

در دنیای امروز از آنجا که سیستم های مختلف از طریق شبکه با یک دیگر در ارتباط هستند، پیدا کردن و دانستن ip سیستم، علی الخصوص سیستم های سرور که در واقع با نام ویندوز سرور شناخته می شوند بسیار اهمیت دارد.
ادامه مطلب
غیر فعالسازی آنتی ویروس

آموزش غیرفعالسازی آنتی ویروس

ادامه مطلب
آموزش نصب sql server

آموزش نصب SQL SERVER 2017

ادامه مطلب

آموزش word press

اطلاعات بیشتر

آموزش غیرفعالسازی فایروال

ادامه مطلب