درباره گروه نرم افزار باستانی طب
شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی با بهره‌مندی از کادر متخصص و آموزش دیده در زمینه طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی نرم افزارهای تخصصی پزشکی، وبسایت و اپلیکیشن موبایل مشغول به فعالیت می‌باشد. گروه نرم‌افزاری شرکت همواره سعی بر طراحی و تولید نرم‌افزارهای محتوا محور داشته و برای رسیدن به این هدف از مشاوره و تخصص برترین متخصصان کشور در زمینه‌های مختلف پزشکی بهره برده است. از این رو مجموعه نرم‌افزارهای شرکت ایمن گستر باستانی با نام تجاری باستانی‌طب توانسته است به یکی از جامع‌ترین و کامل‌ترین نرم‌افزارها در زمینه‌های مختلف پزشکی بدل گردد. لازم به ذکر است که بهره‌مندی از نرم‌افزار تخصصی پزشکی، امر مدیریت و بایگانی اسناد، پذیرش و نوبت دهی، پرونده پزشکی بیمار، اتاق عمل و ترخیص، حسابداری و … که از دغدغه‌های اساسی هر پزشک و مرکز درمانی می‌باشد را سهولت می‌بخشد. ما مفتخر به ارائه نرم‌افزارهای خود به مراکز بزرگ درمانی در سراسر ایران می‌باشیم و کارنامه درخشان شرکت از سال  89    تا به امروز نشان از توانمندی شرکت و اعتماد مدیران این مراکز درمانی به ما دارد.
ما استراتژی های جستجو برای مارک های پیشرو را به کسب و کارهای کوچک و متوسط در سراسر صنایع مختلف در سراسر جهان توسعه داده ایم.
برخی از مشتریان
زمینه فعالیت و خدمات

پشتیبانی و تامین نگهداری

تجهیزات اداری، کامپوتر، شبکه، وب سایت، اپلیکیشن موبایل و نرم افزار

کامپیوتر و شبکه

سرور و کلاینت، تجهیزات پسیو شبکه و مجری شبکه های فعال

طراحی و پیاده سازی

انواع وب سایت و اپلیکیشن های سفارشی و تخصصی

دیتا سنتر و مراکز داده

هاست و دامنه اختصاصی، سرور های مجازی و فیزیکی

تولید و طراحی نرم افزار

نرم افزارهای تخصصی پزشکی و درمانی، مدیریتی، مالی و حسابداری

سیستم امنیتی و حفاظتی

دوربین مداربسته، اعلام سرقت، اعلام حریق، کنترل تردد و حضور و غیاب
پیام مدیرعامل
به لطف خداوند منان و آفریننده همه زیبایی های خلقت، بهاری دیگر از راه رسید و برای همه ما نوید شکوفایی و امید در عرصه های مختلف زندگی را به ارمغان آورد. خداوند را شاکریم که در سالی که گذشت و با همه فراز و نشیب هایی که داشت، خیر و برکت و تجربه های جدید و ارزشمند را به ما هدیه داد.
شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی به عنوان عضوی از پیکره نظام مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات، از سال 1388 فعالیت خود را آغاز نمود و با برنامه ریزی، تلاش و همت کلیه کارکنان و نمایندگان خود توانسته است موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی را در عرصه های مختلف ملی و بین المللی کسب نماید.
به لطف تلاش های شبانه روزی همکاران ما و اعتماد شما بزرگواران، براساس ارزیابی نهادها و انجمن های رسمی خصوصی و دولتی در بخش های مختلف از جمله مشتری مداری، عایت حقوق مشتریان، بهبود کیفیت، ارتقاء خدمات پشتیبانی و تعالی سازمانی، ما در سال ۹۷ موفق به اخذ مجوز و تاییدیه از معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری «شرکت های دانش بنیان» گشتیم. به پاس این موفقیت میخواهیم در سال جدید با توان و عزمی راسخ تر در این مسیر گام برداریم. امید است که با تلاش و همت کلیه همکاران و نمایندگان عزیز ما در سراسر کشور، به قله های رفیع موفقیت دست یابیم.
اینجانب ضمن عرض تبریک عید سعید باستانی به تمامی همکاران و نمایندگان و خانواده باستانی طب، برای همگان سلامتی و بهروزی، در سال جدید آرزومندم.
مهندس محمد امین باستانی، رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی
874+
تعداد مراکز درمانی
532+
تعداد داروخانه فعال
38+
نرم افزار طراحی شده
4490+
پروژه های انجام شده

مجوزها و افتخارات