درباره گروه نرم افزاری پزشکیار باستانی طب

شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی از سال 1389 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده و توانسته است تا به امروز رزومه کاری بسیار خوب و درخشانی از خود به جا بگذارد. از سال 1390 با تجربه، دانش و تخصص گروه نرم افزاری خود توانسته است نرم افزار مدیریت اطلاعات بیمار و بیمارستانی برای مجموعه های بیمارستان نازایی شیراز و کلینیک ناباروری شیراز (دکتر سیروس رستمی) طراحی نموده که به عنوان اولین نرم افزار کلینیک و بیمارستانی تخصصی زنان، نازایی و ناباروری در کشور عرضه گردیده. همزمان با این نرم افزار تخصصی به طراحی دیگر تخصص های پزشکی و دیگر نرم افزار های تخصصی و سفارشی پرداخته است.

از جمله افتخارات این شرکت توانسته در سال 1393 موفق به دریافت لوح افتخار حمایت از حقوق مصرف کنندگان شده ایم، در سال 1396 با حمایت انجمن داروسازان استان فارس، نرم افزار جامع مدیریت داروخانه سیناد را به بیش از 500 داروخانه در استان فارس ارائه دهیم، در سال 1397 با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دکتر سورنا ستاری، شرکت دانش بنیان شده و در سال 1398 با برند پزشکیار باستانی طب نرم افزار های تخصصی پزشکی خود را با اهدف ارائه بهترین کیفیت، پشتیبانی مطلوب تر و بروزترین قابلیت ها و استانداردهای جهانی به مشریان عرضه نماید.

 

برخی از مشتریان
زمینه فعالیت و خدمات

پشتیبانی و تامین نگهداری

تجهیزات اداری، کامپوتر، شبکه، وب سایت، اپلیکیشن موبایل و نرم افزار

کامپیوتر و شبکه

سرور و کلاینت، تجهیزات پسیو شبکه و مجری شبکه های فعال

طراحی و پیاده سازی

انواع وب سایت و اپلیکیشن های سفارشی و تخصصی

دیتا سنتر و مراکز داده

هاست و دامنه اختصاصی، سرور های مجازی و فیزیکی

تولید و طراحی نرم افزار

نرم افزارهای تخصصی پزشکی و درمانی، مدیریتی، مالی و حسابداری

سیستم امنیتی و حفاظتی

دوربین مداربسته، اعلام سرقت، اعلام حریق، کنترل تردد و حضور و غیاب
پیام مدیرعامل
به لطف خداوند منان و آفریننده همه زیبایی های خلقت، بهاری دیگر از راه رسید و برای همه ما نوید شکوفایی و امید در عرصه های مختلف زندگی را به ارمغان آورد. خداوند را شاکریم که در سالی که گذشت و با همه فراز و نشیب هایی که داشت، خیر و برکت و تجربه های جدید و ارزشمند را به ما هدیه داد.
شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی به عنوان عضوی از پیکره نظام مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات، از سال 1389 فعالیت خود را آغاز نمود و با برنامه ریزی، تلاش و همت کلیه کارکنان و نمایندگان خود توانسته است موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی را در عرصه های مختلف ملی و بین المللی کسب نماید.
به لطف تلاش های شبانه روزی همکاران ما و اعتماد شما بزرگواران، براساس ارزیابی نهادها و انجمن های رسمی خصوصی و دولتی در بخش های مختلف از جمله مشتری مداری، عایت حقوق مشتریان، بهبود کیفیت، ارتقاء خدمات پشتیبانی و تعالی سازمانی، ما در سال ۹۷ موفق به اخذ مجوز و تاییدیه از معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری «شرکت های دانش بنیان» گشتیم. به پاس این موفقیت میخواهیم در سال جدید با توان و عزمی راسخ تر در این مسیر گام برداریم. امید است که با تلاش و همت کلیه همکاران و نمایندگان عزیز ما در سراسر کشور، به قله های رفیع موفقیت دست یابیم.
اینجانب ضمن عرض تبریک عید سعید باستانی به تمامی همکاران و نمایندگان و خانواده پزشکیار باستانی طب، برای همگان سلامتی و بهروزی، در سال جدید آرزومندم.
مهندس محمد امین باستانی، رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی
880+
تعداد مراکز درمانی
553+
تعداد داروخانه فعال
39+
نرم افزار طراحی شده
4521+
پروژه های انجام شده

مجوزها و افتخارات