سند اتوماتیک دریافت و پرداخت

در این نوشته به آموزش سند اتوماتیک دریافت و پرداخت در نرم افزار باستانی طب میپردازیم.

 

از منوی مالی و حسابداری – دریافت و پرداخت -ثبت دریافت و پرداخت را انتخاب نمایید.

 

در صفحه سند اتوماتیک دریافت و پرداخت جدید با انتخاب گزینه مورد نیاز  میتوانیدسند مورد نظر خود را ثبت نمایید .که در این صفحه پس از انتخاب دریافت یا پرداخت میتوانید فیلد های مورد نظر را پرنمایید .و تاریخ مورد نظر را انتخاب نمایید که این گزینه به پرداختی اقساط هم مرتبط میشود .شما پس از پر کردن فیلدهاغی مورد نظر میتوانید انتخاب کنید دریافتی و یا پرداختی مورد نظر شما از چه طریقی بوده است .که همانطور که در تصویر بالا مشاهده مکیکنید نوع پرداختی یا دریافتی را میتوانید نقدی .کارت .چک.بانک انتخاب نمایید که با انتخاب هر کدام از این گزینه ها باید فیلد های مورد نظر را پر و در اخر بر روی ذخیره کلیک نمایید

 

 

از منوی مالی و حسابداری-دریافت و پرداخت -لیست دریافتی و پرداختی را انتخاب نمایید

 

در صفحه لیست دریافت و پرداخت میتوانید. لیست های دریافتی و پرداختی های مورد نظر خود را با توجه به تاریخ ثبت شده مشاهده نمایید. که در این صفحه با انتخاب گزینه همه میتوانید. هم دریافتی و هم پرداختی ها را مشاهده نمایید. ولی با انتخاب گزینه دریافت و یا پرداخت لیست های مختص با انتخاب آن گزینه را مشاهده مینمایید.واینکه با انتخاب گزینه سبز رنگ دریافت و پرداخت جدید میتوانید دریافتی و پرداختی جدید ثبت نمایید.


در صفحه لیست دریافت و پرداخت با انتخاب کنید.فلش رو به پایین کنار لیست دریافتی و پرداختی ها امکان ویرایش و حذف و چاپ سند مورد نظر را هم دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *