سند اتوماتیک هزینه و درآمد

در این نوشته به آموزش اتوماتیک سند هزینه و درامد در نرم افزار باستانی طب میپردازیم.

از منوی مالی و حسابداری-هزینه و درآمد-ثبت هزینه و در آمد را انتخاب نمایید.


در صفحه  هزینه و درآمد جدید میتوانید. هزینه و در امد جدید خود را ثبت نمایید.و با پر کردن فیلد های مورد نظر مثل این که انتخاب کنید. که این هزینه و در امد از چه بخشی و برای چه خدمتی یا کالایی یا بابت فروش چه چیزی و… انجام شده است. و با وارد کردن تاریخ مورد نظر که این تاریخ میتواند همان زمان باشد. که به منوی دریافت و پرداخت متصل میباشد. که برای دادن نسیه و قسطی میتوانید استفاده نمایید. و در اخر اگر همان زمان که دارید ثبت هزینه و در امد جدید را انجام میدهید. میخواهید هزینه آن را دریافت نمایید توسط گزینه های نمایش داده شده در همین صفحه میتوانید انتخاب نمایید. پرداختی نقدی .کارت.چک و یا بانک میباشد. که با انتخاب هر یک از این گزینه ها میبایست فیلدهای مورد نظر هر کدام را پرنمایید و در اخر بر روی ذخیره کلیک نمایید.

لیست هزینه و درآمد

از منوی مالی و حسابداری- هزینه و درآمد -لیست هزینه و درآمد را انتخاب نمایید.


در صفحه لیست هزینه و درآمد میتوانید. لیست های هزینه ودرآمد های مورد نظر خود را با توجه به تاریخ ثبت شده مشاهده نمایید .که در این صفحه با انتخاب گزینه همه میتوانید هم هزینه و هم درآمدها را مشاهده نمایید .ولی با انتخاب گزینه هزینه و یا درآمد لیست های مختص با انتخاب آن گزینه را مشاهده مینمایید.واینکه با انتخاب گزینه سبز رنگ هزینه و درآمد جدید میتوانید هزینه و درآمد جدید ثبت نمایید.


در صفحه لیست هزینه و درآمد با انتخاب فلش رو به پایین کنار لیست درآمد و هزینه ها امکان ویرایش و حذف و چاپ سند مورد نظر را هم دارید

امیدواریم آموزش اتوماتیک سند هزینه و درامدی کمک زیادی در این بخش به شما کرده باشد جهت کار با این بخش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *