لیست فاکتورها/لیست پیش فاکتور

در این نوشته به آموزش لیست پیش فاکتور نرم افزار باستانی طب میپردازیم.

 

 

از منوی معاملات و انبار- لیست فاکتور ها- لیست پیش فاکتور را انتخاب نمایید.

 

در صفحه ای که در تصویر بالا شما نمایش داده میشود . بر اساس شماره سند ،شماره فاکتور ،نوع طرف حساب،مبلغ فاکتور ،توضیحات و یا تاریخ و بازه تاریخ مورد نظر میتوانید با کلیک بر روی جستجو لیست خرید مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

که با انتخاب گزینه نوع طرف حساب  میتوانید از لیست باز شده نوع آن را انتخاب نمایید که میتواند. بر اساس طرف حساب هایی که قبلا تعریف نموده اید در این لیست انتخاب نمایید. که ما در این جا طرف حساب را انتخاب نموده و با فعال کرده گزینه اشخاص ، اشخاصی که قبلا تعریف نموده ایم .را در این لیست شخص مورد نظر را انتخاب مینماییم و در آخر بر روی گزینه جستجو کلیک مینماییم تا لیست مورد نظر را به ما در پایین همین صفحه به ما نمایش دهد.

 

 

با کلیک بر روی فلش رو به پایین کنار لیست های نمایش داده شده .و انتخاب  گزینه چاپ فاکتور غیر رسمی ،میتوانید فاکتور غیر رسمی خواسته شده را مشاهده و با استفاده از گزینه پرینت از آن پرینت بگیرید.

 

در تصویر بالا مشاهده میکنید که با کلیک بر روی فلش کنار لیست های باز شده امکان  ویرایش لیست  مورد نظر  خود نمایید که میتوانید با پر کردن فیلد های مورد نظر ودر اخر کلیک بر روی ثبت  کالای انتخابی را ثبت نمایید ولی با انتخاب گزینه ثبت و جدید . میتوانید با هر بار انتخاب این گزینه کالاهای جدیدی در لیست اضافه نمایید.

 

در تصویر بالا مشاهده میکیند که با کلیک بر روی فلش رو به پایین کنار لیست های نمایش داده شده امکان حذف لیست مورد نظر خود را هم دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *