لیست فاکتورها/لیست خرید

در این نوشته به آموزش  لیست خرید نرم افزار باستانی طب میپردازیم.

لیست خرید

تصویر (۱)

از منوی معاملات و انبار- لیست فاکتور ها- لیست خرید را انتخاب نمایید

تصویر لیست خرید

تصویر (۲)

در صفحه ای که در تصویر (۲) به شما نمایش داده میشود . بر اساس شماره سند ،شماره فاکتور ،نوع طرف حساب،مبلغ فاکتور ،توضیحات و یا تاریخ و بازه تاریخ مورد نظر میتوانید با کلیک بر روی جستجو لیست خرید مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

که با انتخاب گزینه نوع طرف حساب  میتوانید از لیست باز شده نوع آن را انتخاب نمایید که میتواند. بر اساس طرف حساب هایی که قبلا تعریف نموده اید در این لیست انتخاب نمایید. که ما در این جا طرف حساب را انتخاب نموده و با فعال کرده گزینه اشخاص ، اشخاصی که قبلا تعریف نموده ایم .را در این لیست شخص مورد نظر را انتخاب مینماییم و در آخر بر روی گزینه جستجو کلیک مینماییم تا لیست مورد نظر را به ما در پایین همین صفحه به ما نمایش دهد.

 

چاپ فاکتور غیر رسمیبا کلیک بر روی فلش رو به پایین کنار لیست های نمایش داده شده .و انتخاب  گزینه چاپ فاکتور غیر رسمی ،میتوانید فاکتور غیر رسمی خواسته شده را مشاهده و با استفاده از گزینه پرینت از آن پرینت بگیرید.

ویرایش فاکتور در تصویر بالا مشاهده میکنید که با کلیک بر روی فلش کنار لیست های باز شده امکان  ویرایش لیست  مورد نظر  خود نمایید

 

کالا

تصویر (۷)

در تصویر بالا میتوانید با پر کردن فیلد های مورد نظر ودر اخر کلیک بر روی ثبت  کالای انتخابی را ثبت نمایید ولی با انتخاب گزینه ثبت و جدید . میتوانید با هر بار انتخاب این گزینه کالاهای جدیدی در لیست اضافه نمایید.

حذف لیست خرید

در تصویر بالا مشاهده میکیند که با کلیک بر روی فلش رو به پایین کنار لیست های نمایش داده شده امکان حذف لیست مورد نظر خود را هم دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *