نرم افزار های سفارشی و اختصاصی

تحلیل، طراحی و اجرای نرم افزار های سفارشی

پیشنهاد شرکت ایمن گستر باستانی به آن دسته از مشتریان که می بایست نرم افزار سفارشی خریداری کنند(نرم افزار سفارشی به درد چه کسانی می خوره؟) :

در صورتی که کسب و کاری دارید که نیاز به مدیریت زمان بندی داشته و یا جهت سهولت و راحتی کارهایتان نیازمند پرسنل های بیشتری هستید، طبق بررسی و تحقیقات به عمل آمده از طرف شما، متاسفانه نرم افزار های موجود در بازار جوابگوی تمامی موارد منطبق بر نیازهای لازمه کسب و کارتان نمی باشد. در این صورت تنها راه حل برای شما، سفارش یک نرم افزار ایده آل از شرکتی با تجربه با پشتیبانی کامل می باشد تا در صورت داشتن درخواست های مازاد، بتواند با شما همکاری نماید.

در صورت درخواست یک برنامه سفارشی، ممکن است مدت زمان برنامه نویسی، تست و تحویل سفارش طولانی و یا همراه با تاخیر  باشد. در این حالت شما می بایست صبور بوده و تولید نرم افزار و یا محتوا را جزء گزینه های بلندمدت قرار داده و به فکر نرم افزار های ارزان قیمت باشید تا در اسرع وقت نرم افزار خوبی را تحویل بگیرید. در این حالت شرکت ایمن گستر باستانی با انعقاد قرار داد و فاز بندی پروژه سعی بر این داشته تا در چند مرحله نرم افزار را آماده نموده و به صورت مرحله ای وارد سازمان شما بنماید.

تولید نرم افزار های سفارشی بسیار پر هزینه بوده و نمی توان آن را با یک نرم افزار آماده(محصول آماده فروش) از لحاظ مبلغ مقایسه نمود. دلیل اصلی آن این است که  نرم افزار سفارشی، خاص آن مشتری بوده و تنها برای این شخص برنامه نویسی می شود، در این حالت پرسنل شرکت تنها به خواسته شما فکر کرده و آن را تحلیل می نماید، این درحالیست که در نرم افزار آماده(محصول آماده فروش)، شاید تنها ۲۰% از مطالب آن با مراکز هم صنف شما همخوان باشد.

از مزایای نرم افزار سفارشی می توان به ایجاد هرگونه تغییرات و یا حتی کاستن و اضافه نمودن آیتمی به نرم افزار اشاره کرد.

قطعا این امکان وجود دارد که شما برای کسب و کار خود نیازمند تغییرات خاص باشید، در این صورت نرم افزار سفارشی به شما امکان اعمال هرگونه تغییراتی را مطابق با خواسته تان و یا حتی درخواست جدید می دهد .

در صورتی که با خواندن مطالب فوق، سازمان شما نیازمند یک نرم افزار سفارشی جهت رفع و یا حل مشکلات بود، می توانید شرکت ایمن گستر باستانی را به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده نرم افزار سفارشی انتخاب نمایید.

از جمله دلایل برتر بودن شرکت ایمن گستر باستانی نسبت به بقیه شرکت ها می توان به روند بررسی و تحلیل و انعقاد قرار داد با مشتریان خود در خصوص نرم افزار های سفارشی اشاره داشت .

لازم به ذکر است که مدیریت عامل شرکت ایمن گستر باستانی جناب مهندس محمد امین باستانی از جمله اشخاصی هستند که بر تمامی مراحل (برنامه ریزی و امکان سنجی، پیاده سازی و آزمون و مستند سازی، برنامه نویسی و کنترل و مرحله آخر استقرار،  تحویل، امنیت و نگهداری نرم افزار) ناظر بر پرسنل می باشند. الگو های تولید نرم افزار، بسته به نوع کار و قرارداد فی مابین تعریف می شوند.

 

 

شرکت ایمن گستر باستانی همیشه سعی در جذب بهترین نیروی انسانی و کارآزموده، با پتانسیل بالا داشته تا در خصوص این پروژه ها از جدیدترین تکنولوژی ها و متدهای برنامه نویسی استفاده نمایند.

 

 

پرسنل دپارتمان تولید نرم افزار و محتوا به همراه واحد مشاوره فنی در شرکت ایمن گستر باستانی، به انواع زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرمهای مختلف و دیگر فن آوری های روز دنیا چه در خصوص نرم افزارهای تحت ویندوز و یا تحت وب مسلط بوده و با در نظر گرفتن بهترین و کم هزینه ترین روش، جامع ترین محتوا و نرم افزار را به مشتریان شرکت، پیشنهاد و ارائه می دهند.

برخی قابلیت‌ها ممکن است در ابتدای پروژه به خاطر مسائل مالی و یا از نظر زمان یا نیازمندی‌های غیر شفاف و نامشخص خارج از محدوده پروژه باشند که در این شرایط، پروژه را به صورت فاز بندی تقسیم نموده و قرارداد به صورت مرحله به مرحله منعقد می گردد.

در خصوص برنامه ریزی و امکان سنجی، اولین مرحله از فعالیت دپارتمان برنامه نویسی شرکت ایمن گستر باستانی، اقدام به بررسی و تحلیل خواسته ها، امکانات و نیازمندی ها نرم افزار براساس سفارش مشتری می باشد زیرا مشتریان عمومی معمولاً در خواست خود را شفاها گفته و تصور مفهومی، انتزاعی و مبهمی از نتیجه نهایی خواسته‌هایشان دارند و به درستی نمی‌دانند نرم‌افزار چه خاصیت و یا قابلیتی داشته و یا اینکه چه انتظاراتی دارند. در این مرحله کلیه دست اندرکاران شرکت ایمن گستر باستانی به بررسی تصورات و انتظارات مشتریان پرداخته، گویی به نوعی به کار و عمل مشتری تسلط پیدا کرده و خود را در جایگاه آن ها قرار می دهند تا بتوانند بهترین تحلیل و تجزیه و سرویس را در اختیار مشتری بگذارند.

در دومین مرحله، پیاده‌سازی و مستندسازی با استفاده از نمودارها و مستندات نرم افزار سفارشی مورد نظر مشتری انجام شده و به تایید مشتری می رسد. پس از تاییدیه، کدگذاری و برنامه نویسی انجام می شود.

در سومین مرحله نرم افزار در اختیار تیم تست، کنترل و مورد آزمایش نهایی قرار گرفته و پس از کنترل و به دست آوردن باگها و یا مواردی که به بهتر شدن نرم افزار کمک می کنند مستند شده و در اختیار تیم بررسی و تحلیل قرار میگیرد. پس از بررسی و تحلیل و کنترل مجددا به تیم پیاده سازی و مستند سازی واگذار می شود. این سلسله مراحل آنقدر ادامه پیدا می کند تا نرم افزار هیچ گونه موردی نداشته و آماده ارائه به مشتری شود.

در مرحله آخر دپارتمان فنی و اجرایی ،اقدام به نصب و راه اندازی نرم افزار در محل نموده و در اختیار مشتری قرار می دهد تا توسط تیم مجرب، تست، کنترل و آزمایش شده و به مسئولین و پرسنل مشتری، آموزش های لازمه ارائه شود. پس از مدت ۱۰ روز بازخورد مشتری نسبت به محتوا و یا نرم افزار دریافت شده و مجددا در صورت لزوم به چرخه مرحله سوم می رسد و در نتیجه تاییدیه نهایی نسبت به نرم افزار صورت می گیرد.

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان