نرم افزار های سفارشی

تحلیل، طراحی و اجرای نرم افزار های سفارشی

پیشنهاد شرکت ایمن گستر باستانی به آن دسته از مشتریان که می بایست نرم افزار سفارشی خریداری کنند.(نرم افزار سفارشی به درد چه کسانی می خوره؟)

در صورتی که کسب و کاری دارید که نیاز به مدیریت زمان بندی داشته و یا جهت سهولت و راحتی کارهایتان نیازمند پرسنل های بیشتری می باشید ، طبق بررسی و تحقیقات به عمل آمده از طرف شما، متاسفانه نرم افزار های موجود در بازار جوابگوی تمامی موارد منطبق بر نیازهای لازمه کسب و کارتان ، نمی باشد . در این صورت تنها راه حل برای شما ، سفارش یک نرم افزار ایده آل از شرکتی با تجربه با پشتیبانی کامل می باشد تا در صورت داشتن در خواست های مازاد ، بتواند با شما همکاری نماید.

در صورت درخواست یک برنامه سفارشی ، ممکن است مدت زمان برنامه نویسی ، تست و تحویل سفارش طولانی و یا همراه با تاخیر  باشد. در این حالت شما می بایست صبور بوده و تولید نرم افزار و یا محتوا را جزء گزینه های بلند مدت قرار داده و به فکر نرم افزار های ارزان قیمت باشید تا در اسرع وقت نرم افزار خوبی را تحویل بگیرید. در این حالت شرکت ایمن گستر باستانی با انعقاد قرار داد و فاز بندی پروژه سعی بر این داشته تا در چند مرحله نرم افزار را آماده نموده و به صورت مرحله ای وارد سازمان شما بنماید.

تولید نرم افزار های سفارشی بسیار پر هزینه بوده و نمی توان آن را با یک نرم افزار آماده(محصول آماده فروش) از لحاظ مبلغ مقایسه نمود. دلیل اصلی آن این است که  نرم افزار سفارشی ، خاص آن مشتری بوده و تنها برای این شخص برنامه نویسی می شود ، در این حالت پرسنل شرکت تنها به خواسته شما فکر کرده و آن را تحلیل می نماید ، این در حالیست که در نرم افزار آماده(محصول آماده فروش) ، شاید تنها 20 % از مطالب آن با مراکز هم صنف شما هم خوان باشد.

از مزایای نرم افزار سفارشی می توان به ایجاد هرگونه تغییرات و یا حتی کاستن و اضافه نمودن آیتمی به نرم افزار اشاره کرد .

قطعا این امکان وجود دارد که شما برای کسب و کار خود نیازمند تغییرات خاص باشید ، در این صورت نرم افزار سفارشی به شما امکان اعمال هرگونه تغییراتی را مطابق با خواسته تان و یا حتی درخواست جدید می دهد .

در صورتی که با خواندن مطالب فوق احساس می نمایید که با نرم افزار سفارشی خیلی از مشکلات شما حل شده و یا رفع می شود هم اکنون می توانید شرکت ایمن گستر باستانی را به عنوان یکی از انتخاب های برتر بین شرکت های ارائه دهنده نرم افزار سفارشی می باشد.

علت انتخاب برتر بودن شرکت ایمن گستر باستانی نسبت به بقیه شرکت ها را می توان گفت:

روند بررسی و تحلیل و انعقاد قرار داد شرکت ایمن گستر باستانی به مشتریان خود در خصوص نرم افزار های سفارشی:

لازم به ذکر است که مدیریت عامل شرکت ایمن گستر باستانی جناب مهندس محمد امین باستانی از جمله اشخاصی هستند که بر تمامی مراحل (برنامه ریزی و امکان سنجی، پیاده سازی و آزمون و مستند سازی، برنامه نویسی و کنترل و مرحله آخر استقرار،  تحویل، امنیت و نگهداری نرم افزار) ناظر بر پرسنل می باشند. الگو های تولید نرم افزار، بسته به نوع کار و قرارداد فی مابین تعریف می شوند.

 

شرکت ایمن گستر باستانی همیشه سعی بر این داشته تا بهترین ها را جذب نموده و یا از نیروهای کارآزموده و با پتانسیل بالا استفاده نماید . در خصوص پروژه ها از این اشخاص خواستار است تا از جدیدترین تکنولوژی ها و متد های برنامه نویسی برای پروژه های خود استفاده نمایند.

 

.

پرسنل دپارتمان تولید نرم افزار و محتوا شرکت ایمن گستر باستانی به انواع زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرمهای مختلف و دیگر فن آوری های روز دنیا چه در خصوص نرم افزارهای تحت ویندوز و یا تحت وب مسلط و حرفه ای هستند و همیشه بهترین را به مشتریان شرکت  پیشنهاد خواهند داد.

واحد مشاوره فنی دپارتمان برنامه نویسی شرکت ایمن گستر باستانی با در نظر گرفتن بهترین و کم هزینه ترین روش جهت تولید محتوا و نرم افزار مشتریان خود را  راهنمایی می نماید. برخی قابلیت‌ها ممکن است در ابتدای پروژه به خاطر مسائل مالی و یا از نظر زمان یا نیازمندی‌های غیر شفاف و نامشخص خارج از محدوده پروژه باشند؛ که در این شرایط پروژه را به صورت فاز بندی تقسیم نموده و قرار داد مرحله ای به انعقاد می رسد.

اولین مرحله از فعالیت دپارتمان برنامه نویسی در خصوص برنامه ریزی و امکان سنجی واحد تحلیل بررسی نرم افزار شرکت ایمن گستر باستانی در گام اول اقدام به بررسی و تحلیل خواسته ها، امکانات، نیازمندی ها و استخراجی نرم افزار براساس سفارش مشتری می پردازد زیرا مشتریان عمومی معمولاً در خواست خود را شفاها گفته و تصور مفهومی، انتزاعی و مبهمی از نتیجه نهایی خواسته‌هایشان دارند و نمی‌دانند به درستی نرم‌افزار چه خاصیتی و یا چه قابلیتی و شاید چه انتظاراتی دارند و باید چه کاری انجام دهد. در این مرحله کلیه دست اندر کاران شرکت ایمن گستر باستانی در خصوص کارها و انتظارات مشتریان بررسی می نمایند گویی به شکلی به کار و عمل مشتری تسلط پیدا کرده و خود را در جایگاه آن ها قرار داده که بتوانند بهترین تحلیل و تجزیه و سرویس را در اختیار مشتری قرار داده تا مشتری به کمترین خواسته ی بعدی از محصول استفاده صحیح بنماید.

در دومین مرحله ، پیاده‌سازی و مستندسازی با استفاده از نمودارها و مستندات نرم افزار سفارشی مورد نظر مشتری توسط دپارتمان برنامه نویسی شرکت ایمن گستر باستانی انجام شده و به تایید مشتری می رسد و پس از تایید مشتری ، کدگذاری و برنامه نویسی انجام می شود.

در سومین مرحله نرم افزار در اختیار تیم تست، کنترل و آزمایش نهایی قرار گرفته و پس از کنترل و به دست آوردن باگها و یا مواردی که به بهتر شدن نرم افزار کمک می کنند مستند شده و در اختیار تیم بررسی و تحلیل قرار میگیرد. پس از بررسی و تحلیل و کنترل مجدد در اختیار تیم پیاده سازی و مستند سازی قرار گرفته و نیز مجددا به این بخش واگذار می شود. این سلسله مراحل آنقدر ادامه پیدا می کند تا نرم افزار هیچ گونه موردی نداشته و آماده ارائه به مشتری شود.

در مرحله آخر دپارتمان فنی و اجرایی ،اقدام به نصب و راه اندازی نرم افزار در محل نموده و در اختیار مشتری قرار می دهد تا توسط تیم مجرب، تست، کنترل و آزمایش شده و به مسئولین و پرسنل مشتری ، آموزش های لازمه ارائه شود .پس از مدت 10 روز بازخورد مشتری نسبت به محتوا و یا نرم افزار دریافت شده و مجددا در صورت لزوم به چرخه مرحله سوم می رسد و در نتیجه تاییدیه نهایی نسبت به نرم افزار صورت می گیرد.

WhatsApp chat