آموزش ویرایش پذیرش

در آموزش قبلی با نحوه پذیرش کردن و همچنین پذیرش مجدد یک بیمار آشنا شدیم، اما در این قسمت از آموزش ها قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه پذیرش خود را ویرایش کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

  • اولین قدم بعد از این که به سیستم وارد شدید این است که از منوی پذیرش بر روی لیست پذیرش کلیک کنید تا اسامی بیمارانی که پذیرش کرده اید را مشاهده کنید. به تصویر زیر دقت کنید.
ویرایش پذیرش

که همانند تصویر زیر همانطور که گفته شد می توانید لیست افراد پذیرش شده را مشاهده کنید.

 

ویرایش پذیرش

 

  • در ادامه برای ویرایش کردن پذیرش مورد نظر خود بر روی آیکونی که در عکس زیر می بینید کلیک کرده و همانند تصویر زیر بر روی ویرایش کلیلک کنید.

ویرایش پذیرش

 

که با کلیلک کردن بر روی ویرایش، مجددا اطلاعات هویتی و سایر جزئیات که در هنگام پذیرش بیمار وارد کرده بودید را می توانید مشاهده کنید و تغییرات خود را اعمال کنید و بر روی دکمه نارنجی رنگ ویرایش کلیلک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.

ویرایش پذیرش

  • همچنین اگر زمانی قصد داشتید تا نام بیماری را از لیست پذیرش خود حذف کنید دقیقا مسیری که برای ویرایش پذیرش رفتید را تکرار کنید اما این بار به جای انتخاب کلمه ویرایش، بر روی کلمه حذف کلیک کنید.

ویرایش پذیرش

که در ادامه پیغام زیر برای شما به نمایش در می آید که با کلیلک کردن بر روی کلمه حذف، پذیرش مورد نظر و انتخابی شما حذف خواهد شد.

حذف پذیرش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *