گزارش آماری صندوق

با مراجعه به منوی پذیرش کلینیک و انتخاب زیر منوی گزارش پذیرش و صندوق، همانطور که در این عکس زیر می بینید، با انتخاب کردن گزارش آماری صندوق می توانید به گزارش دقیق آماری اعم از تعداد کل بیماران، تعداد ویزیت، مبلغ کل صورت حساب ها، مبلغ کارتخوان، مبلغ نقدی و … دسترسی داشته باشید.

گزارش آماری صندوق

با انتخاب کردن گزینه گزارش آماری صندوق، صفحه ای جدید مانند صفحه زیر برای شما به نمایش در می آید که شما باید در این صفحه بازه زمانی مورد نظر خود را انتخاب کنید، همچنین می توانید بر اساس ساعت نیز بازه زمانی مورد نظر خود را فیلتر کنید. در پایان در صورت تمایل می توانید انتخاب کنید که گزارش آماری مربوط به کدام دستگاه کارتخوان برای شما به نمایش در بیاید. به تصویر زیر دقت کنید.

گزارش آماری صندوق

بعد از اینکه بازه زمانی مد نظر خود را انتخاب کردید، حال نوبت به آن رسیده است که گزارش نهایی خود را مشاهده کنید. با کلیلک کردن بر روی دکمه آبی رنگ  print می توانید گزارش آماری خود را همانند تصویر زیر با جزئیات کامل و به طور دقیق مشاهده کنید.

گزارش آماری صندوق

همانطور که در بالای تصویر می بینید در صورتی که بخواهید گزارش آماری خود را چاب کنید با کلیک کردن بر روی گزینه print می توانید برگ گزارش مورد نظر خود را چاپ نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *