گزارش بدهکار / بستانکار

در این نوشته به آموزش گزارش بدهکار و بستانکار میپردازیم.

 

گزارشات بدهکاران و بستانکاران

از منوی مالی و حسابداری -گزارشات حسابداری -از لیست باز شده با انتخاب گزینه گزارشات بدهکاران و بستانکاران وارد محیط گزارش میشوید.

 

صفحه گزارش بدهکاران و بستانکاران

در صفحه ی نمایش داده شده در تصویر بالا فیلد گروه و وضعیت را باید حتما پر نمایید. تا گزارش بدهکاران و بستانکاران مورد نظر برای شما نمایش داده شود.
با کلیک بر روی گروه زیر منوی گروه که از قبل تعریف نموده اید. برای شما نمایش داده میشود. که میتوانید بسته به گزارشی که میخواهید به شما نمایش داده شود. انتخاب نمایید گروه مورد نظر خود را. و با کلیک بر روی گزینه وضعیت .وضعیت دلخواه خود بسته به گزارشی که میخواهید را که شامل بدهکار و بستنکار است را انتخاب و یا با انتخاب گزینه همه میتوانید .گزارش بدهکار و بستانکار هر کدام از گروه یا تمامی گروه ها را با کلیک بر روی گزینه جستجو در همین صفحه برای شما نمایش داده میشود.
که در همین صفحه شما میتوانید از گزارش مورد نظر خود با استفاده از گزینه پرینت پرینت گرفته. و با استفاده از گزینه ذخیره آن را با هر پسوندی که بخواهید در سیستم خود ذخیره نمایید. و با استفاده از گزینه openمیتوانید گزارش مورد نظر خود را در برنامه دلخواه باز نمایید. و با انتخاب گزینه بستن که در صفحه آن را به رنگ قرمز طراحی کرده اند میتوانید. صفحه گزارش خود را ببندید.

در جدول گزارش نمایش داده شده که در همین صفحه مشاهده مینمایید. این جدول شامل نام طرف حساب، بدهکاران،بستانکاران،و وضعیت بدهکاری و بستانکاری هر کدام از گروه انتخابی را نمایش میدهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *