گزارش مرور حسابها

در این نوشته به آموزش گزارش مرور حساب ها در نرم افزار باستانی طب میپردازیم.

 

از منوی مالی و حسابداری بر روی گزارش حسابداری کلیک نمایید و در لیست باز شده گزینه گزارش مرور حساب ها را انتخاب نمایید. تا صفحه ی گزارش  حساب ها برای شما نمایش داده شود .

 

در صفحه ی  نمایش داده شده .در جدولی که در همین صفحه به شما نمایش داده میشود .گزارش  تمامی حساب ها را مشاهده میکنید . که این جدول شامل کد حساب، نام طرف حساب که از قبل در قسمت تعاریف و اطلاعات پایه ثبت نموده اید ، مبلغ بدهکاری و بستانکاری هر کدام از حساب ها  که مبلغ بدهکاری به صورت ریال و مبلغ بستانکاری هم به صورت ریال نمایش داده میشود و به خصوص در قسمت وضعیت ، وضعیت حساب که همان بدهکار بودن طرف حساب یا بستانکار بودن  طرف حساب میباشد، را به ما نمایش میدهد .که میتوانید متوجه شوید  کدام طرف حساب چه مبلغی بدهکار و یا بستانکار میباشد و اینکه شما میتوانید گزارش نمایش داده شده را در قسمتی که باخط قرمز رنگ  و با فلش قرمز رنگ به آن اشاره شده است  تنظیمات زیر را انجام دهید .

با استفاده از گزینه پرینت میتوانید از گزارش حساب های  نمایش داده شده پرینت بگیرید. و با انتخاب گزینه ذخیره در همین صفحه  میتوانید با پسوند ها ی  متفاوت  فایل گزارش  حساب ها ی نمایش داده شده را ذخیره نمایید و حتی شما میتوانید با استفاده از گزینه  open گزارشات حساب های  نمایش داده شده خود را در نرم افزار های متفاوت باز کرده و مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *