آموزش گزارش پذیرش وصندوق

در این قسمت از آموزش قصد داریم تا به شما نحوه گزارش گیری صندوق و پذیرش را آموزش دهیم که درمانگاه ها و کلینیک های مختلف این کار را روزانه یا هفتگی و ماهانه انجام می دهند. در ادامه با ما همراه باشید.

  • برای دسترسی به گرفتن گزارش شما باید از منوی پذیرش کلینیک و انتخاب گزینه گزارش پذیرش و صندوق اقدام کنید که با انجام این کار با چهار نوع گزارش روبرو خواهید شد.
'گزارش پذیرش و صندوق

عملکرد پذیرش و صندوق

  • با انتخاب این گزینه شما می توانید با تمام جزئیات به عملکرد کاربری که پذیرش انجام می دهد و همچنین گزارش های مالی صندوق دسترسی داشته باشید. دقت داشته باشید که مطابق تصویر زیر می توانید بازه زمانی خود را انتخاب کنید و سپس اقدام به جست و جو کنید.
گزارش پذیرش و صندوق
  • همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید در جلوی کلمه های کاربر و بخش چک باکس هایی وجود دارد که با فعال کردن آن ها می توانید مشخص کنید که گزارش های مربوط به کدام کاربر و کدام بخش برای شما به نمایش در بیاید. در پایان بر روی کلمه جست و جو کلیک کنید تا بتوانید گزارش مربوطه را مشاهده کنید.
گزارش پذیرش و صندوق
  • نا گفته نماند که با انتخاب کردن گزینه آمار تعداد خدمات (به عکس بالا توجه کنید)  می توانید تعداد خدماتی که در بازه زمانی مورد نظر خود داشته اید را به تفکیک جزئیات مشاهده کنید.

گزارش آماری صندوق

  • با انتخاب کردن این گزینه با تصویر زیر روبرو خواهید شد که دقیقا مانند مورد بالا می توانید با انتخاب کردن بازه زمانی و تاریخ مورد نظر خود گزارش خود را چاپ کنید.
گزارش پذیرش و صندوق

گزارش جزئیات صندوق

  • در این بخش هم می توانید گزارش مورد نظر خود را بر اساس شماره پرونده، شماره پذیرش و همچنین نام پزشک به همراه بازه زمانی مورد نظر خود جست و جو کنید و در صورت تمایل اقدام به چاپ کنید.
گزارش پذیرش و صندوق

گزارش مالی

  • در این قسمت هم همانطور که از نام آن مشخص است شما می توانید گزارش های مالی صندوق و پذیرش خودرا به تفکیک بازه زمانی دلخواه خود مشاهده کنید. به تصویر زیر دقت کنید.
گزارش پذیرش و صندوق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *