درباره گروه نرم افزاری پزشکیار باستانی طب

شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی از سال 1389 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده و توانسته است تا به امروز رزومه کاری بسیار خوب و درخشانی از خود بر جای بگذارد. از سال 1390 با بهره گیری از تجربه، دانش و تخصص گروه نرم افزاری خود توانسته است نرم افزار مدیریت اطلاعات بیمار و بیمارستانی برای مجموعه های بیمارستان نازایی شیراز و کلینیک ناباروری شیراز (دکتر سیروس رستمی) طراحی نماید که به عنوان اولین نرم افزار کلینیک و بیمارستانی تخصصی زنان، نازایی و ناباروری در کشور و همچنین اولین نرم افزار HIS, MIS, PIS و EHR تحت وب و دارای استاندارد جهانی HL7 در کشور مورد استفاده قرار گیرد. همزمان با این نرم افزار تخصصی، به طراحی دیگر تخصص های پزشکی و  نرم افزار های سفارشی برای متخصصین و مراکز درمانی بزرگ کشور نیز پرداخته است.

از جمله افتخارات این شرکت می توان به دریافت لوح افتخار حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال 1393، همچنین در سال 1396 ارائه نرم افزار جامع مدیریت داروخانه سیناد با حمایت انجمن داروسازان استان فارس به بیش از 500 داروخانه در استان، دانش بنیان شدن شرکت در زمینه نرم افزار های پزشکی در سال 1397 با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دکتر سورنا ستاری  و  و در سال 1398 با ثبت برند پزشکیار باستانی طب اشاره نمود.این شرکت نرم افزار های تخصصی پزشکی خود را با اهدف ارائه بهترین کیفیت، پشتیبانی مطلوب تر و بروزترین قابلیت ها و استانداردهای جهانی به مشتریان عرضه می نماید.

 

برخی از مشتریان
زمینه فعالیت و خدمات

پشتیبانی و تامین نگهداری

تجهیزات اداری، کامپوتر، شبکه، وب سایت، اپلیکیشن موبایل و نرم افزار

کامپیوتر و شبکه

سرور و کلاینت، تجهیزات پسیو شبکه و مجری شبکه های فعال

طراحی و پیاده سازی

انواع وب سایت و اپلیکیشن های سفارشی و تخصصی

دیتا سنتر و مراکز داده

هاست و دامنه اختصاصی، سرور های مجازی و فیزیکی

تولید و طراحی نرم افزار

نرم افزارهای تخصصی پزشکی و درمانی، مدیریتی، مالی و حسابداری

سیستم امنیتی و حفاظتی

دوربین مداربسته، اعلام سرقت، اعلام حریق، کنترل تردد و حضور و غیاب
پیام مدیرعامل
شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی به عنوان عضوی از پیکره نظام مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات، از سال 1389 فعالیت خود را آغاز نموده و با برنامه ریزی، تلاش و همت کلیه کارکنان و نمایندگان خود توانسته است، موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی را در عرصه های مختلف ملی و بین المللی کسب نماید.
به لطف تلاش های شبانه روزی همکاران ما و اعتماد شما بزرگواران، براساس ارزیابی نهادها و انجمن های رسمی خصوصی و دولتی در بخش های مختلف از جمله مشتری مداری، رعایت حقوق مشتریان، بهبود کیفیت، ارتقاء خدمات پشتیبانی و تعالی سازمانی، در سال ۹۷ موفق به اخذ مجوز و تاییدیه از معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری «شرکت های دانش بنیان» گشتیم. به پاس این موفقیت میخواهیم با توان و عزمی راسخ در این مسیر گام برداریم. امید است که با تلاش و همت کلیه همکاران و نمایندگان عزیز ما در سراسر کشور، به قله های رفیع موفقیت دست یابیم.

 

 

                                                                                                                                    مهندس محمد امین باستانی

                                                                                                    رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی

مجوزها و افتخارات

WhatsApp chat