پشتیبانی نرم افزار پزشکیار باستانی طب

خدمات پشتیبانی نرم افزار پزشکیار باستانی طب

گروه نرم افزاری دانش بنیان پزشکیار باستانی طب در راستای حقوق مشتریان و ارائه بهترین خدمات پس از فروش به پزشکان و مراکز درمانی خدماتی را به عنوان پشتیبانی پس از خرید نرم افزار در نظر گرفته است.

خدمات پشتیبانی نرم افزارهای مدیریت مطب و کلینیک باستانی طب تا یک سال اول پس از خرید، رایگان می باشد. پس از آن می بایست سالیانه ۲۵ درصد مبلغ نرم افزار پرداخت شود. در غیر این صورت هیچگونه از خدماتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم برای شما انجام نخواهد شد. هم چنین مراحل نصب و آموزش به صورت آنلاین می باشد در صورت نیاز به ارسال کارشناس در محل، نیاز به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و کارشناس می باشد.

چه مواردی شامل پشتیبانی می شود؟

تمامی امور مربوط به نصب نرم افزار، آموزش نرم افزار و پاسخ به سوالات کاربران، رفع ارورهای احتمالی و انجام پیگیری های مربوط به پنل پیامک نرم افزار می باشد. همچنین درباره ارتقای سرور و سوالات فنی سخت افزار می توانید از کارشناسان پشتیبان نرم افزار، مشاوره دریافت نمایید. پاسخگویی به سوالات پرسنل پس از آموزش نیز ادامه خواهد داشت و از طریق شماره تلفن های شرکت و یا چت آنلاین سایت می توانید با پشتیبان نرم افزار در ارتباط باشید. در صورت بروز احتمالی هرگونه مشکل در کارکرد نرم افزار، با شرکت تماس بگیرید. کارشناسان ما توسط نرم افزارهای اتصال از راه دور به سرور شما متصل شده و راهنمایی های لازم را در خصوص رفع مشکل انجام می دهند.

آپدیت نرم افزار و درخواست شخصی سازی

علاوه بر موارد گفته شده، آپدیت نرم افزار به آخرین ورژن منتشر شده نیز شامل پشتیبانی می باشد. ممکن است درخواست های شخصی سازی پس از استفاده از نرم افزار برایتان پیش آید و بخواهید ویژگی خاصی به نرم افزار اضافه کنید. درخواست می بایست بطور کامل و با جزئیات کامل به پشتیبان نرم افزار انتقال داده شود.

هزینه شخصی سازی های نرم افزار به صورت جداگانه از هزینه نسخه اصلی نرم افزار است. این نکته را در نظر داشته باشید، ابتدا درخواست شما باید توسط کارشناسان و تیم برنامه نویسی ما بررسی شود تا با توجه به شرایط و امکانات نرم افزار، دریافت که آیا درخواست قابل پیاده سازی می باشد یا خیر. پس از آن هزینه و زمان پیاده سازی و تحویل پروژه اعلام خواهد شد.

انتقال سرور نرم افزار

ممکن است در نظر داشته باشید نرم افزار نصب شده بر روی لوکال هاست را به هاست (کلود) منتقل و به صورت آنلاین استفاده نمایید و یا برعکس. حتی ممکن است قصد داشته سرور لوکال هاست را به دلایلی تعویض نمایید و سرور قوی تری خریداری کنید. قبل از قدام به تعویض و انتقال می بایست حتما با پشتیبان نرم افزار مشورت کرده و از اطلاعات نرم افزار بکاپ تهیه کرد. در غیر این صورت مسئولیت از بین رفتن اطلاعات بر عهده خودتان است.

 

دفعات نصب نرم افزار

هنگامی که اقدام به تعویض هاست یا سرور می کنید، طبق قرارداد دو بار نصب کلی نرم افزار رایگان و جزو پشتیبانی نرم افزارمی باشد. در صورتی که از دو بار نصب استفاده کرده باشید جهت نصب بعدی به ازای هر بار نصب می بایست هزینه اعلام شده از سوی پشتیبان (مبلغ ۲.۵۰۰.۰۰۰ ریال) را پرداخت کنید.

 

آموزش نرم افزار

آموزش نرم افزار در ۲ مرحله (اولین مرحله در زمان خرید و نصب نرم افزار-دومین مرحله در طول روز کاری) از طریق اتصال به سیستم کاربر و ارتباط تلفنی انجام می پذیرد. جهت بهبود کیفت آموزش های نرم افزار، ویدیوهای آموزشی از محیط نرم افزار تهیه شده تا در هنگام نیاز کاربران به آن ها مراجعه شود. ویدیوها در کانال های ارتباطی و وبسایت در دسترس است.

ممکن است چند پرسنل در مرکز درمانی خود داشته باشید و همگی قرار است از نرم افزار استفاده کنند. در این صورت بهتر است در هنگام آموزش همه پرسنل حضور داشته باشند، تا یادداشت برداری و از صفحه مانیتور فیلم برداری نمایند و در آینده از آن ها استفاده کنند.

آموزش نرم افزار پزشکیار باستانی طب

 

در صورتی که پرسنل مطب و کلینیک خود را تغییر دهید، پرسنل قبلی موظف‌اند آموزش های لازم را به افراد جدید داده و دسترسی های لازم را به آن ها منتقل کنند. شرکت مسئولیتی در قبال این مسئله نخواهد داشت. در صورت درخواست آموزش مجدد و نیاز به آموزش های فراتر از مراحل تعیین شده، می بایست به ازای هر ساعت مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال پرداخت شود. اگر پس از خرید نرم افزار علی رغم پیگیری های پیاپی پشتیبان اقدام به یادگیری نرم افزار نکنید، بروز هرگونه خطا در گزارش ها و محاسبات بر عهده خودتان است.

راه های ارتباطی پشتیبان نرم افزار

کارشناسان نرم فزار، از طریق نرم افزارهای ارتباط از راه دور مانند AnyDesk به سیستم شما متصل و امور مربوط به نصب، آموزش، آپدیت، پشتیبان گیری و… را انجام می دهند. راه های ارتباطی با کارشناسان از طریق شماره تماس های دفتر شرکت ۰۷۱۹۱۰۰۲۵۵۲  – ۰۲۱۹۱۳۰۵۳۵۹ می باشد. مشتریان می بایست اینترنت مناسب جهت برقراری ارتباط و آموزش تهیه نمایند. حداقل سرعت اینترنت مورد نیاز برای اتصال ۲مگ آپلود و دانلود واقعی می باشد تا اختلالی در روند کار پیش نیاید.

سخت افزار مورد نیاز سرور جهت استفاده آفلاین از نرم افزار

انتخاب سخت افزار مناسب شما مبحث گسترده ایست که با توجه به تعداد پرسنل و کاربرانی که قصد استفاده از آن دارند می بایست پیشنهاد داد. درباره این موضوع به طور مفصل در زمان خرید نرم افزار به شما مشاوره داده می شود.

با توجه به امکانات و ویژگی های نرم افزار پزشکیار باستانی طب می بایست حتما سیستم عامل ویندوزی با مشخصات Windows 10 Enterprise, Windows 7 ultimate و یا ویندوز سرور ۲۰۱۶ – ۲۰۱۹ Data center تهیه کنید. خواهشمندیم قبل از درخواست نصب نرم افزار توسط پشتیبان، حتما آخرین نسخه از یکی از سیستم عامل های گفته شده را بر روی سرور خود نصب کنید.

توجه: سرور مجازی به دلیل مشکلات ارتباطی که بر روی CPU ایجاد می کند به هیچ عنوان توصیه نمی شود و شرکت در قبال مشکلات آن هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

استفاده آنلاین از نرم افزار پزشکیار باستانی طب تنها بر روی هاست ویندوزی ارائه شده توسط شرکت امکان پذیر است. چرا که هماهنگی ها، ارائه خدمات و پشتیبانی بر عهده ما به عنوان رابط مشتری می باشد. چنانچه در نظر داشته باشید از ماژول های باشگاه مشتریان، نوبت دهی آنلاین، جوابدهی آنلاین و پنل بیمار استفاده کنید پیشنهاد می شود حتما از نرم افزار به صورت آنلاین در کنار ماژول های ذکر شده استفاده کنید.

چه اتفاقاتی شامل پشتیبانی نمی شود؟

  1. به عمد دیتابیس نرم افزار نصب شده بر روی لوکال هاست دچار اختلال و یا حذف شود
  2. اصرار به استفاده از شرکت هاستینگ ناشناخته برای ما
  3. اگر پس از خرید نرم افزار علی رغم پیگیری های پیاپی پشتیبان اقدام به یادگیری نرم افزار نشود، بروز هرگونه خطا در گزارش ها و محاسبات بر عهده مشتریست
  4. اقدام به تعویض سرور، هارد و ویندوز بدون اطلاع قبلی به پشتیبان نرم افزار
  5. بروز مشکل در سرور لوکل هاست و سوختن سخت افزار که باعث از بین رفتن اطلاعات شود
  6. پرداخت نکردن هزینه پشتیبانی (عدم پاسخ به سوالات، آپدیت نشدن نرم افزار، برطرف نکردن مشکلات احتمالی)

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان