درباره گروه نرم افزاری پزشکیار باستانی طب

پشت هر کسب و کار داستانی وجود دارد و داستان کسب و کار هلدینگ باستانی هم از سال ۱۳۸۹ آغاز شد

با تیمی خلاق و جوان و پر انرژی شروع به طراحی و تولید نرم افزار های تخصصی پزشکی کردیم.همیشه ارائه بهترین کیفیت، بهبود روند مدیریت مراکز درمانی و کلینیک ها، سهولت کار پرسنل، مطلوب ترین پشتیبانی و به روزترین قابلیت ها مطابق با استانداردهای جهانی برای ما هدف بوده و هست.در این مسیر بود که هلدینگ باستانی شکل گرفت و روز به روز گسترده تر شد.

با ادامه تلاش های تیم باستانی، ما موفق به دریافت لوح افتخار حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۳ شدیم…با توجه به پیشرفت روز افزون و به یاری تیم حرفه ای باستانی بیشتر به خودمون ایمان آوردیم که غیر ممکن ها برای ما ممکن است.دانش بنیان بودن شرکت در سال ۱۳۹۷ در زمینه نرم افزار های پزشکی از دیگر افتخارات هلدینگ به شمار می رود که ما را برای ارتقای بیشتر نرم افزار و پیاده سازی نرم افزار های کاربردی دیگر مصصم تر کرد.

به لطف خدا و یاری اعضای تیم حرفه ای هلدینگ باستانی توانستیم نرم افزار هایی چون VOIP, CRM, ERP, BPMS ،حسابداری، پنل پیامکی و باشگاه مشتریان را به کارنامه افتخارات خود اضافه کنیم. همواره در تلاش بودیم در زمینه طراحی وب سایت و سئو بهترین و حرفه ای ترین سایت ها را برای مشتریان خود طراحی نماییم. تا بتوانیم به کلیه کسب و کارها کمک کنیم و همیشه در تلاش برای توسعه و تکامل محصولات خود هستیم.

مسلما مسیر پیشرفت و موفقیت پایان ندارد و ما همچنان در این مسیر در تلاش هستیم تا بهترین کیفیت و محصولات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

سرمایه گذار و مدیر عامل هلدینگ باستانی
مهندس محمد امین باستانی
محمد امین باستانی
تیم هلدینگ باستانی
دنیا حسینی

دنیا حسینی

کارشناس برنامه نویس

ابوالفضل طیار

ابوالفضل طیار

کارشناس برنامه نویس

زهرا نوروزی

زهرا نوروزی

کارشناس برنامه نویس

شیما سلیمی

شیما سلیمی

کارشناس فروش

پریسا خلیفه

پریسا خلیفه

کارشناس فروش

فاطمه نحریر

فاطمه نحریر

کارشناس طراحی سایت

شیوا سلیم

شیوا سلیم

کارشناس پشتیبانی

ساناز افراسیابی

ساناز افراسیابی

کارشناس پشتیبانی

فاطمه شعبانپور

فاطمه شعبانپور

کارشناس پشتیبانی

مجوزها و افتخارات
تجربه مشتریان ما

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان