درباره گروه نرم افزاری پزشکیار باستانی طب

 

شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی به صورت رسمی از سال ۱۳۸۹ در زمینه طراحی نرم افزارهای تخصصی پزشکی با هدف ارائه بهترین کیفیت، پشتیبانی مطلوب تر و بروزترین قابلیت ها و استانداردهای جهانی پا به عرصه فعالیت نهاد. این شرکت در سال ۱۳۹۰ با بهره گیری از تجربه، دانش و تخصص گروه نرم افزاری خود، تمرکز خود را بر روی طراحی نرم افزار تخصصی زنان، نازایی و ناباروری ، برای بیمارستان نازایی و کلینیک ناباروری شیراز (دکتر سیروس رستمی) قرار داد و اولین نرم افزارهای تحت وب HIS ،MIS ،CIS ،LIS ،OIS ،PIS و EHR را با دارا بودن استاندارد جهانیHL7، به جامعه پزشکی کشور عرضه نمود. در کنار این نرم افزارهای تخصصی، تیم مجرب برنامه نویسی ما به طراحی دیگر تخصص های پزشکی و نرم افزار های سفارشی برای متخصصین و مراکز درمانی بزرگ کشور نیز پرداخته است.
از جمله افتخارات این شرکت می توان به دریافت لوح افتخار حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۳، ارائه نرم افزار جامع مدیریت داروخانه سیناد به بیش از ۵۰۰ داروخانه با حمایت انجمن داروسازان استان فارس در سال ۱۳۹۶ ، دانش بنیان شدن شرکت در زمینه نرم افزارهای پزشکی با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۷ اشاره نمود و در نهایت انتخاب و ثبت برند پزشکیار باستانی طب در سال ۱۳۹۸ صورت گرفت تا همانگونه که از نامش پیداست، بتواند همیار و دستیار پزشکان عزیز باشد.

از مزایای بهره وری نرم افزارهای تخصصی پزشکیار باستانی طب می توان به افزایش رضایت مندی بیماران، صرفه جویی در وقت، کاهش خطای نیروی انسانی، حجم کار و هزینه ها و … اشاره نمود. بدیهی است این نرم افزارها با ایجاد بستری مناسب، سهولت دسترسی پزشکان به اطلاعات پزشکی بیماران را جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و سریع تر میسر ساخته است.

ما در این مسیر تمام توان خود را به کار بسته‌ایم و همواره از همکاری با شما به خود افتخار می‌کنیم .

مشتریان ما

مراکز درمانی

پزشکان متخصص

زمینه فعالیت و خدمات

پشتیبانی و تامین نگهداری

تجهیزات اداری، کامپوتر، شبکه، وب سایت، اپلیکیشن موبایل و نرم افزار

کامپیوتر و شبکه

سرور و کلاینت، تجهیزات پسیو شبکه و مجری شبکه های فعال

طراحی و پیاده سازی

انواع وب سایت و اپلیکیشن های سفارشی و تخصصی

دیتا سنتر و مراکز داده

هاست و دامنه اختصاصی، سرور های مجازی و فیزیکی

تولید و طراحی نرم افزار

نرم افزارهای تخصصی پزشکی و درمانی، مدیریتی، مالی و حسابداری

سیستم امنیتی و حفاظتی

دوربین مداربسته، اعلام سرقت، اعلام حریق، کنترل تردد و حضور و غیاب
پیام مدیرعامل به مناسبت سیزدهمین سالگرد تاسیس شرکت
با عرض سلام خدمت همکاران، همراهان و دوستان عزیز، خوشحالیم که در این سیزده سال فعالیت شرکت ایمن گستر باستانی در خدمتتون هستیم.

پس از گذشت دوازده سال تلاش پی در پی جهت ارایه دادن بهترین خدمات و به روزترین و پرکاربردترین نرم افزارها مفتخریم که شما مشتریان عزیز همراهان همیشگی ما بودید و رضایت شما مهم ترین دلیل برای پیشبرد اهدافمان بوده، حال که شعار سال ۱۴۰۱تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین نام گذاری شده احساس مسئولیت شرکت دو چندان شده و از اینکه در کنارمان هستید خرسندیم.

جامعه هدف اصلی شرکت را مراکز درمانی، جامعه پزشکی و مراکز تحقیقاتی با برند پزشکیار باستانی طب و جامعه هدف دوم کسبه و شرکت های خصوصی با ارائه نرم افزار های مالی، حسابداری و مدیریتی با برند بارانا سافت عرضه نمودیم.

آغاز دوازدهمین سال تاسیس این شرکت نشانگر اعتماد شما عزیزان به عنوان پشتوانه بزرگ شرکت موجب گردیده وضایف ما دو چندان شده و خود را موظف بدانیم برای هر چه خدمات بهتر و بیشتر؛ که پاسخگو این اعتماد باشیم.

خداراشاکرم که طی چند ماه اخیر با برنامه ریزی و تلاش مضاعف توانستیم امکانات مطلوب و ویژگی های خاص را در نرم افزار هایمان طراحی نماییم.

بنده از طرف اعضای هیئت مدیره شرکت به همکارانم، مشتریان و دوستان، سیزدهمین سالروز تاسیس شرکت ایمن گستر باستانی را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

 مهندس محمد امین باستانی

رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی

مجوزها و افتخارات

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان