آموزش ماژول پیامک

ضمن تشکر از انتخاب نرم افزار پزشکیار باستانی طب، در این مقاله قصد داریم آموزش کار با بخش پیامک نرم افزار باستانی طب را به طور کامل توضیح دهیم.

شارژ سامانه

با انتخاب ماژول پیامک تعدادی زیرمنو نمایش داده می شود.  اولین گزینه شارژ سامانه می باشد. با انتخاب آن اعتبار و تعداد پیامک ها نمایش داده می شود. چنانچه قصد افزایش اعتبار داشته باشید از این بخش می بایست اقدام کنید. با کلیک بر روی گزینه اتصال به درگاه پرداخت وارد صفحه پرداخت می شوید و می توانید اعتبار خود را به مقدار دلخواه افزایش دهید.

تنظیم متن پیامک های اتوماتیک

با کلیک بر روی این دکمه می توانید متن های پیش فرض پیامک را مشاهده کنید. پس از فعال کردن تیک هر کدام از متن ها پیامک به صورت خودکار برای مخاطبان ارسال می شود. متن های پیش فرض قرار داده شده در نرم افزار قابل ویرایش نیز می باشند. بنابراین اگر قصد تغییر متن پیامک در هر کدام از بخش ها را دارید می توانید از این طریق اقدام کنید.

تنظیم متن پیش فرض(دستی)

در بخش تنظیم متن پیش فرض (دستی)، می توانید متن پیامک جدید تعریف کنید. در صورتی که متن پیش فرض در نرم افزار تعریف کنید، لیست آن ها در بخش تنظیم متن پیش فرض دستی نمایش داده می شود. در این بخش امکان جستجو در لیست نیز وجود دارد.

جهت تعریف پیام جدید دکمه ای در بالای لیست تعبیه شده است. با کلیک بر روی آن وارد صفحه جدیدی می شوید. در این قسمت می توانید موضوع و متن پیام را تایپ کنید. سپس با انتخاب گزینه ذخیره به لیست پیام ها منتقل می شوید. چنانچه قصد حذف یا ویرایش داشته باشید می توانید از قسمت گزینه ها اقدام کنید.

پیامک های دریافتی

با انتخاب این گزینه پیامک های دریافتی نمایش داده می شود. چنانچه قصد جستجو داشته باشید براساس بازه زمانی خاصی می توانید اقدام کنید.

ارسال پیامک تکی

جهت ارسال پیامک به شخص خاصی می توانید از این گزینه استفاده کنید. شماره تماس فرستنده و گیرنده را تایپ کنید و یا از لیست موجود انتخاب کنید. همچنین می توانید متن پیامک مورد نظر را تایپ کرده و یا از لیست متن های پیش فرض انتخاب کنید. در نهایت از بین موارد موجود زمان ارسال پیامک را انتخاب کنید. پس از مشخص کردن تنظیمات، با کلیک برروی دکمه ارسال عملیات انجام می شود.

ارسال پیامک گروهی

با انتخاب گزینه ارسال پیامک گروهی از ماژول پیامک تعدادی زیرمنو نمایش داده می شود. چنانچه قصد داشته باشید پیامک را برای تمام بیماران ارسال کنید، بر روی گزینه تمام بیماران کلیک کنید. متن پیامک را می توانید تایپ کنید و یا از لیست متن های پیش فرض انتخاب کنید. در نهایت از بین موارد موجود، زمان ارسال پیامک را انتخاب کنید.

پس از مشخص کردن تنظیمات، با کلیک برروی دکمه ارسال عملیات انجام می شود. امکان ارسال پیامک به شماره های دلخواه نیز وجود دارد. شما می توانید شماره های مورد نظر و متن پیامک را مشخص کنید. در نهایت پس از انتخاب زمان ارسال و کلیک بر روی دکمه ارسال، پیامک برای شماره های مورد نظر فرستاده می شود.

در این بخش امکان ارسال پیام با فیلتر نیز وجود دارد. با انتخاب فیلتر مورد نظر و مشخص کردن متن پیام و زمان ارسال، پیامک برای شماره های ثبت شده ارسال می شود. چنانچه قصد ارسال پیامک به گروه خاصی داشته باشید این امکان نیز وجود دارد. شما می توانید شماره های مورد نظر و متن پیامک را مشخص کنید. در نهایت پس از انتخاب زمان ارسال و کلیک بر روی دکمه ارسال، پیامک برای شماره های موردنظر فرستاده می شود.

پیامک های ارسالی

در این بخش لیست پیامک های ارسالی از توسط شما نمایش داده می شود. چنانچه قصد جستجو داشته باشید براساس موارد موجود و بازه زمانی خاصی می توانید اقدام کنید.

تعریف گروه جدید

با کلیک بر روی دکمه تعریف گروه جدید وارد قسمت تعاریف و اطلاعات پایه می شوید. نام گروه و شماره ها را می توانید در این قسمت وارد کنید. در نهایت با انتخاب گزینه ثبت، وارد صفحه لیست گروه مخاطبین می شوید. چنانچه قصد جستجو داشته باشید براساس موارد موجود می توانید اقدام کنید. جهت تعریف گروه جدید دکمه ای در بالای لیست تعبیه شده است که با کلیک کردن روی آن عملیات انجام می شود. در صورتی که قصد ویرایش و یا حذف گروه تعریف شده را داشته باشید، امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان