استند

اگر کلینیک و درمانگاه شلوغی دارید استفاده از استند گزینه خوبی می تواند باشد. ماژول استند امکانات مختلفی از جمله نوبت دهی، پرداخت هزینه و … در اختیار شما قرار می دهد. استفاده از این ماژول باعث کاهش نیروی انسانی و تجمع بیماران در بخش پذیرش مرکز شما می گردد.

از استند نوبت دهی در مراکز درمانی و کلینیک ها و مطب ها در مدیریت نوبت بیماران جهت پذیرش و ارائه خدمات استفاده می شود. مراکز شلوغ می توانند درجهت رفاه حال بیماران خود و ارائه خدمات بهتر به آنها و جلوگیری از به هدر رفتن زمان و مدیریت صفوف پذیرش خود از این استند استفاده نمایند.

این استند دارای قابلیت  اتصال به سیستم فراخوان صوتی  و نمایشگر باجه و نمایشگر مرکزی  و کیبورد فراخوان سخت افزاری و کیبورد فراخوان نرم افزاری می باشد. در واقع استند یک ریز پردازنده با امکان عمل به واسطه انتخاب کلید می باشد. بدین گونه که مراجعه کننده به هنگام ورود با توجه به نوع خدمات، کلید مربوط را ازدستگاه نوبت دهی انتخاب می کند .سپس سیستم کنترل مرکزی بلافاصله پس از پردازش‌های لازم برگه نوبت را که شامل نوع صف، شماره نوبت، مدت زمان تقریبی انتظار، تعداد افراد حاضر در صف و سایر اطلاعات مورد نیاز را برای مراجعه کننده چاپ می‌کند.

همچنین درصورتی که کلینیک یا مراکز درمانی بخواهند برای ارتباط بیشتر و تعامل با بیماران یک سری از اطلاعات و پرونده الکترونیک بیمار را مانند ثبت اطلاعات هویتی، هیستوری بیمار، پرداخت هزینه ها، معرفی بخش ها، خدمات و …. در اختیارشان قرار دهند می توانند از ماژول استند استفاده نمایند. این کار توسط دستگاه های All in one و کیوسک های اطلاعاتی که دارای پورت ارتباطی شبکه وایرلس می باشند انجام می شود. در این بخش برای هر بیمار یک صفحه اختصاصی طراحی می گردد و بیماران مختلف نمی توانند به اطلاعات دیگر بیماران دسترسی داشته باشند.

جهت درخواست مشاوره و خرید ماژول استند با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان

 

      دوست عزیز سلام

      اگر بخواید می تونیم کمتر از 5 دقیقه چیزی رو که دنبالش هستین بهتون بدیم.

      ما اینجاییم که به شما کمک کنیم تا با کمک نرم افزار، مدیریت مراجعات، مالی و حسابداری، فالوآپ و افزایش درآمدتان را سیستماتیک کنید.