هاست بکاپ

آیا نگران از دست رفتن پایگاه داده نرم افزار خود می باشید؟ گاهی اوقات با به وجود آمدن مشکلات سخت افزاری لوکال هاست و یا هاست شرکت هاستینگ ممکن است داده های شما از بین برود. جهت اطمینان خاطر بهتر است برای نرم افزار هاست پشتیانگیر خودکار تهیه نمایید. باید این نکته را در نظر داشته باشید که هیچ وقت نمی توان امنیت اطلاعات را در فضای وب صد در صد تامین کرد.

این روزها برای نگهداری و حفظ تمامی اطلاعات خود اقدامات مختلفی از جمله پشتیبان گیری در سرویس های کلودی مانند گوگل درایو و همچنین تهیه هارد اکسترنال حجیم جهت آرشیو اطلاعات می کنیم. تهیه هاست بکاپ برای نرم افزار نیز امری ضروریست و بهتر است حتما اقدام شود. از آن جایی که در نرم افزار اطلاعات بیماران، پرونده الکترونیک بیماران و از همه مهم تر سندهای مالی حسابداری ثبت شده، اطلاعات نیاز به نگهداری در جایی علاوه بر سرور اصلی دارند. به خصوص اگر از نرم افزار به صورت لوکال هاست و بر روی کامپیوتر کلینیک استفاده می کنید بهتر است مداوم بکاپ تهیه نمایید. زیرا ممکن است قطعی و نوسانات برق به سخت افزار شما آسیب برساند. در این صورت تمامی اطلاعات نرم افزار از بین خواهد رفت! شرکت نیز مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.

جهت راحتی تهیه فایل پشتیبانی از پایگاه داده نرم افزار پزشکیار باستانی طب، کارشناسان ما با نصب نرم افزارهای مخصوص بر روی سروری که نرم افزار پزشکیار بر روی آن قرار دارد، از طریق اکانت FTP هاست بکاپ خریداری شده را به سرور نرم افزار پزشکیار متصل می کنند. نرم افزار اتوبکاپ بر اساس زمانبندی تعیین شده (ساعت خاص، هفتگی و ماهیانه) به صورت اتوماتیک از کل اطلاعات نرم افزار پزشکیار باستانی طب فایل پشتیبان تهیه نموده و آن را به هاست بکاپ منتقل می کند.

در نظر داشته باشید برای استفاده از بکاپ خودکار سرور لوکال هاست می بایست سرور مطب و کلینیک به اینترنت متصل باشند. در صورتی که ارتباط اینترنت شما قطع شود، عملیات با خطا مواجه شده و نرم افزار بکاپ خودکار نمی تواند از نرم افزار پزشکیار باستانی طب، بکاپ تهیه کند.

 

درصورتی که قصد دارید هاست بکاپ برای نرم افزار تهیه کنید، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان