درباره گروه نرم افزاری پزشکیار باستانی طب

شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی به صورت رسمی از سال ۱۳۸۹ در زمینه طراحی نرم افزارهای تخصصی پزشکی با هدف ارائه بهترین کیفیت، پشتیبانی مطلوب تر و بروزترین قابلیت ها و استانداردهای جهانی پا به عرصه فعالیت نهاد. این شرکت در سال ۱۳۹۰ با بهره گیری از تجربه، دانش و تخصص گروه نرم افزاری خود، تمرکز خود را بر روی طراحی نرم افزار تخصصی زنان، نازایی و ناباروری ، برای بیمارستان نازایی و کلینیک ناباروری شیراز (دکتر سیروس رستمی) قرار داد و اولین نرم افزارهای تحت وب HIS ،MIS ،CIS ،LIS ،OIS ،PIS و EHR را با دارا بودن استاندارد جهانیHL7، به جامعه پزشکی کشور عرضه نمود. در کنار این نرم افزارهای تخصصی، تیم مجرب برنامه نویسی ما به طراحی دیگر تخصص های پزشکی و نرم افزار های سفارشی برای متخصصین و مراکز درمانی بزرگ کشور نیز پرداخته است.
از جمله افتخارات این شرکت می توان به دریافت لوح افتخار حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۳، ارائه نرم افزار جامع مدیریت داروخانه سیناد به بیش از ۵۰۰ داروخانه با حمایت انجمن داروسازان استان فارس در سال ۱۳۹۶ ، دانش بنیان شدن شرکت در زمینه نرم افزارهای پزشکی با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۷ اشاره نمود و در نهایت انتخاب و ثبت برند پزشکیار باستانی طب در سال ۱۳۹۸ صورت گرفت تا همانگونه که از نامش پیداست، بتواند همیار و دستیار پزشکان عزیز باشد.

از مزایای بهره وری نرم افزارهای تخصصی پزشکیار باستانی طب می توان به افزایش رضایت مندی بیماران، صرفه جویی در وقت، کاهش خطای نیروی انسانی، حجم کار و هزینه ها و … اشاره نمود. بدیهی است این نرم افزارها با ایجاد بستری مناسب، سهولت دسترسی پزشکان به اطلاعات پزشکی بیماران را جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و سریع تر میسر ساخته است.

ما در این مسیر تمام توان خود را به کار بسته‌ایم و همواره از همکاری با شما به خود افتخار می‌کنیم .

برخی از مشتریان
زمینه فعالیت و خدمات

پشتیبانی و تامین نگهداری

تجهیزات اداری، کامپوتر، شبکه، وب سایت، اپلیکیشن موبایل و نرم افزار

کامپیوتر و شبکه

سرور و کلاینت، تجهیزات پسیو شبکه و مجری شبکه های فعال

طراحی و پیاده سازی

انواع وب سایت و اپلیکیشن های سفارشی و تخصصی

دیتا سنتر و مراکز داده

هاست و دامنه اختصاصی، سرور های مجازی و فیزیکی

تولید و طراحی نرم افزار

نرم افزارهای تخصصی پزشکی و درمانی، مدیریتی، مالی و حسابداری

سیستم امنیتی و حفاظتی

دوربین مداربسته، اعلام سرقت، اعلام حریق، کنترل تردد و حضور و غیاب
پیام مدیرعامل
شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی به عنوان عضوی از پیکره نظام مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات، از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز نموده و با برنامه ریزی، تلاش و همت کلیه کارکنان و نمایندگان خود توانسته است، موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی را در عرصه های مختلف ملی و بین المللی کسب نماید.
به لطف تلاش های شبانه روزی همکاران ما و اعتماد شما بزرگواران، براساس ارزیابی نهادها و انجمن های رسمی خصوصی و دولتی در بخش های مختلف از جمله مشتری مداری، رعایت حقوق مشتریان، بهبود کیفیت، ارتقاء خدمات پشتیبانی و تعالی سازمانی، در سال ۹۷ موفق به اخذ مجوز و تاییدیه از معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری «شرکت های دانش بنیان» گشتیم. در سال ۹۸ با ارئه طرح پیشبرد در زمینه نرم افزارهای پزشکی و هوش مصنوعی در مرکز رشد فن آوری پارک علم و فن آوری استان فارس پذیرش شده و در اواخر سال ۹۸ در دانشگاه شیراز با هدف ایجاد دفتر کار شرکت مشغول به پیاده سازی این طرح شدیم. به پاس این موفقیت میخواهیم با توان و عزمی راسخ در این مسیر گام برداریم. امید است که با تلاش و همت کلیه همکاران و نمایندگان عزیز ما در سراسر کشور، به قله های رفیع موفقیت دست یابیم.

 

 

                                                                                                                                    مهندس محمد امین باستانی

                                                                                                    رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت دانش بنیان ایمن گستر باستانی

مجوزها و افتخارات