آموزش ماژول امکانات

ضمن تشکر از انتخاب نرم افزار پزشکیار باستانی طب، در این مقاله قصد داریم آموزش کار با بخش امکانات نرم افزار باستانی طب را به طور کامل توضیح دهیم.

کاربران نرم افزار

در ماژول امکانات، تنظیمات مربوط به کاربران نرم افزار، پشتیبان گیری و گزارش عملکرد پرسنل قرار دارد. جهت ایجاد تغییرات در سطح دسترسی و سطح دید کاربران می بایست بر روی دکمه کاربران کلیک کنید. پس از کلیک لیست کاربران تعریف شده در نرم افزار نشان داده می شود. بر روی دکمه فلش دار در ردیف گزینه های جدول کلیک کنید تا تنظیمات مربوط به سطح دسترسی کاربر، سطح دید کاربر، تغییر رمز عبور، ویرایش و حذف کاربر نمایان شود.

ممکن است در نظر داشته باشید کاربر جدیدی در نرم افزار اضافه کنید. برای افزودن کاربر جدید دکمه ای در بالای لیست قرار داده شده است. با کلیک بر روی آن به صفحه ای هدایت می شوید تا اطلاعات مربوط به کاربر جدید را وارد کرده و اقدام به ایجاد آن کنید.

پشتیبان گیری

چنانچه قصد پشتیبان گیری از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار باستانی طب داشته باشید، از طریق ماژول امکانات و دکمه پشتیبان گیری در زیر منوی آن می توانید اقدام کنید. با انتخاب این گزینه در صورت وجود فایل پشتیبان می توان پشتیبان گیری کرد.

گزارش عملکرد پرسنل

عملکرد هر پرسنل و یا همه پرسنل در نرم افزار باستانی طب قابل گزارش گیریست. برای مدیرانی که قصد دارند عملکرد پرسنل خود را زیر نظر داشته باشند، این گزارش بهترین انتخاب است. با کلیک بر دکمه گزارش عملکرد پرسنل در منوی نرم افزار به صفحه گزارش منتقل خواهید شد. در این صفحه می توانید بر اساس نام کاربر، عمل انجام شده، بخش، بازه زمانی و … گزارش عملکرد هر کاربر نرم افزار را  مشاهده، ذخیره و چاپ کنید.

جستجو اسناد پزشکی

دکمه جستجوی اسناد پزشکی، سرچ تمام پرونده های ثبت شده در نرم افزار را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید پرونده های بیماران را بر اساس کد ملی و شماره همراه جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان