ماژول بیمه

بیمه عضو جدایی ناپذیر کلینیک ها، درمانگاه ها و مراکز درمانی بزرگ است. بزرگترین دغدغه تمام مراجعه کنندگان به مراکز درمانی محاسبه سهم بیمه و تغییر قوانین سازمانی می باشد. به همین دلیل تیم متخصص پزشکیار باستانی طب همواره در تلاش بوده تا تمامی دغدغه های مراکز درمانی در این زمینه را نیازسنجی و برطرف کند.

با استفاده از ماژول بیمه، می توانید بیمه های پایه و تکمیلی مورد استفاده مرکز درمانی خود را در نرم افزار پزشکیار باستانی طب تعریف کنید. در هنگام مراجعه بیمار در پذیرش بیمه مد نظر را انتخاب کنید تا همان بیمه همیشه به صورت پیشفرض برای بیمار در نرم افزار درنظر گرفته شود. حالت های انتخاب بیمه برای بیمار به صورت های “فقط بیمه پایه”، “فقط بیمه تکمیلی” و یا “هر دو بیمه پایه و تکمیلی” قابل ثبت می باشد.

پس از انتخاب بیمه ی مورد نظر، به صورت اتوماتیک سهم پرداختی بیمار و سهم مرکز درمانی محاسبه و قابل نمایش می باشد. سهم بیمه بیمار در قبض پذیرش چاپ می شود. برای خدمات مشمول بیمه بیمار، می توانید فاکتور صادر کنید و به بیمار خود فاکتور تحویل دهید.

انواع گزارشات ماژول بیمه

از دیگر ویژگی های ماژول بیمه به گزارشگیری های متنوع می توان اشاره کرد. گزارشات بیمه می تواند بر اساس کد ملی، شماره پرونده، نام پزشک، نام بخش، نام خدمت، بیمه پایه یا بیمه ی تکمیلی و تاریخ فیلتر شده تا یک گزارش جامع به شما تحویل گردد.

 

دیسکت بیمه جهت ارسال به سازمان ها نیز از مواردی است که آخر هر ماه به آن نیاز خواهید داشت و باید دیسکتی متناسب با اصول سازمان بیمه‌گر تهیه کنید. نگرانی از این بابت نیست چرا که دیسکت بیمه در ماژول بیمه به شما کمک می کند به راحتی بتوانید در بازه تاریخ دلخواه و بر اساس یک خدمت یا بخش خاص به صورت جداگانه دیسکت تهیه کنید. طراحی ظاهری این ماژول کاربرپسند بوده و استفاده از آن بسیار راحت است. گزارش های خروجی دیسکت بیمه قابل دریافت در فرمت های excel , PDF, word  و … می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان