ماژول حسابداری

از گذشته تا امروز حسابداری دستخوش تغییرات زیادی بوده و برخی از کسب و کارها به دنبال نرم افزار حسابداری تخصصی رشته خود بوده اند. بسیاری از کلینیک ها و مراکز درمانی نیازمند نرم افزاری هستند تا انجام اموری از جمله محاسبات حسابداری، ثبت اتوماتیک سند، محاسبه سهم پزشکان، اقساط و بدهی بیماران، لوازم مصرفی و بسیاری موارد دیگر را عهده دار باشد. امروزه، مدیران به دنبال یک نرم افزار حسابداری ساده و محدود نیستند بلکه نرم افزار تخصصی را می خواهند که با امکانات بروز و قابلیت ثبت سند اتوماتیک را داشته باشد.همچنین دسترسی راحت تر و سریعتری داشته باشند.

چرا از ماژول حسابداری استفاده کنیم؟

ماژول حسابداری یکی از مهم ترین و کاربردی ترین بخش های یک نرم افزار مدیریتی است چرا که با این روش می توان تمام اطلاعات و نیازهای مرکز درمانی خود را بررسی و به صورت اتوماتیک ثبت کرد. با این کار میزان خطا بسیار کم شده و امکان ثبت چندباره اطلاعات وجود ندارد.

هزینه و درآمد

هزینه و درآمد از دیگر بخش های اصلی این ماژول است که کل هزینه ها، میزان حقوق کارکنان، سهم پزشکان،اجاره بها و مواردی از این قبیل در آن محاسبه می‌شود. ازجمله امکانات این بخش امکان ثبت نحوه دریافت هزینه به صورت نقدی، کارت، چک و یا از طریق بانک و طرف حساب است. پس از ثبت اتوماتیک سند های حسابداری یا ثبت دستی هزینه و درآمد ها ، لیست کاملی از هزینه ها و درآمدها ایجاد می‌شود که قابل مشاهده و گزارشگیری است.

ناگفته نماند که هنوز هم مراکز درمانی و مطب هایی وجود دارند که از روش سنتی دفاتر کاغذی استفاده ‌می‌کنند اما پس از مدتی با تعداد زیادی پرونده کاغذی رو به رو هستند که در زمان نیاز آن‌ها را سردرگم می‌کند. این کار منجر به بروز خطاهای مالی زیادی می‌شود. البته که با نرم افزار باستانی طب این کاغذ بازی ها حذف میشود و همچنین این  امکان را به شما میدهد که هیچگونه اطلاعات مالی و مالیاتی شما در اختیار هیچ شخص ، شرکت یا سازمانی قرار نگیرد و اطلاعات شما با امنیت بالا محفوظ میماند.

ماژول حسابداری نرم افزار مدیریت مراکز درمانی باستانی طب، به منظور راحت تر شدن و سرعت بخشیدن به کارها طراحی و پیاده سازی شده است. بخش های کابردی این نرم افزار باعث تمایز آن نسبت به رقبا شده و به مزیت های این ماژول تبدیل شده است.

در ادامه قصد داریم شما را بیشتر با مزایای ماژول حسابداری باستانی طب آشنا کنیم تا متوجه شوید که تا چه اندازه به راحت تر شدن روند حسابداری کمک کرده است.

 

ثبت سند

ثبت سند از مهم ترین بخش ها در حسابداری است که برای هر کسب و کاری اهمیت دارد. ماژول حسابداری نرم افزار باستانی طب این امکان را فراهم کرده است تا در زمان تشکیل پرونده و با ثبت اطلاعات مراجعه کننده، سندها به طور اتوماتیک ثبت شود.نرم افزار به صورت اتوماتیک نوع سند ،شماره عطف و شماره سند را ثبت می نماید. به این نکته توجه کنید که دسترسی به اسناد در هر زمان امکان پذیر است و تمامی سندها در این نرم افزار بایگانی خواهند شد.

گزارشات حسابداری

کاربرد گزارشات متعدد ماژول حسابداری اطلاع از میزان بدهکار یا بستانکار ، دریافت و پرداخت ها ،هزینه و درآمد ها ، سودو زیان و ترازنامه بانکی است. همچنین دریافت گزارشات با فرمت های مختلف در دسترس شما مشتریان عزیز قرار گرفته است.

برای اطلاع از میزان بستانکار و یا بدهکار بودن می‌توانید از بخش گزارشات کلی ماژول کمک بگیرید. علاوه بر آن بخش گزارش دفاتر به این منظور طراحی شده تا به گزارشات کاملی از دفاتر کل، معین و تفضیلی دسترسی داشته باشید.

انواع نسخه های ماژول حسابداری

ماژول حسابداری شامل دو گروه پایه و پیشرفته است که در نسخه های مختلف قابلیت های متفاوتی دارد. با خریداری نسخه طلایی، ماژول انبار و معاملات هم شامل آن می‌شود. در این ماژول علاوه بر ثبت فاکتور، سند مالی خرید و فروش نیز ثبت می‌شود و به تمامی گزارش های هزینه دسترسی دارید اما در نسخه نقره ای چنین امکانی وجود ندارد. به نوعی می‌توان گفت حسابداری به صورت پایه در این بخش مورد استفاده قرار می‌گیرد و فقط دارای گزارشاتی از قبیل سهم اشخاص و پزشکان قابل رویت است.

اما می‌دانید جذاب ترین مزیت ماژول حسابداری چه چیزی می‌تواند باشد؟ اینکه که شما نیاز به استخدام نیروی حرفه ای یا حسابدار ندارید و بسیاری از افراد بدون نیاز به دانش و تخصص حسابداری می‌توانند با آن کار کنند و امور حسابداری را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان