آموزش ماژول مشاور اولیه

ضمن تشکر از انتخاب نرم افزار پزشکیار باستانی طب، در این مقاله قصد داریم آموزش کار با بخش مشاور اولیه نرم افزار باستانی طب را به طور کامل توضیح دهیم.

اگر در نظر دارید برای مراجعه کننده خود مشاوره اولیه ثبت کنید، می بایست از طریق ماژول مشاوره اولیه اقدام کنید. با کلیک بر روی دکمه مشاور اولیه در منوی اصلی نرم افزار، دو گزینه مشاهده خواهید کرد. گزینه ها شامل ثبت مشاوره و لیست مشاوره می باشد.

ثبت مشاوره

در بخش ثبت مشاوره، می توانید اطلاعات اولیه مربوط به مشاور، پزشک و بیمار را وارد کنید. همچنین می توانید اطلاعات تکمیلی مراجعه کننده را ثبت کنید. در نهایت با انتخاب گزینه ایجاد، به لیست مشاوره هدایت می شوید و خواهید دید که مشاوره ثبت شده به لیست اضافه شده است. با کلیک بر روی دکمه مربوط به همان مشاوره در ستون گزینه ها امکان ویرایش، حذف، نمایش فایل ها و ارسال به پذیرش وجود دارد.

لیست مشاوره

با انتخاب این گزینه لیست مشاوره های موجود نمایش داده می شود. چنانچه قصد جستجو داشته باشید با در اختیار داشتن اطلاعات مشاوره و طبق بازه زمانی خاص می توان اقدام کرد. همچنین درصورت نیاز می توانید فایل موردنظر را چاپ کنید. با کلیک بر روی دکمه مربوط به همان مشاوره در ستون گزینه ها امکان ویرایش، حذف، نمایش فایل ها و ارسال به پذیرش نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان