ماژول فرم ساز

فرم ساز چیست؟

امروزه مراکز درمانی در تمامی بخش ها دارای فرم های مختلفی از جمله رضایت نامه ها، برائت نامه ها و … برای مراجعین می باشند. ماژول فرم ساز از دیگر امکاناتی است که در نرم افزار مدیریت مراکز درمانی باستانی طب پیاده سازی شده است. با کمک این ماژول هر سازمان براساس نیاز خود می تواند فرم دلخواه خود را بسازد. باید به این نکته توجه کرد که تمامی اطلاعات فرم ها در نرم افزار ذخیره می‌شوند و دسترسی به آن ها راحت تر خواهد بود.

ممکن است گاهی اوقات در برخی مواقع به گزینه ای نیاز داشته باشید که در فرم شما وجود ندارد و یا فیلد های اضافی در فرم وجود داشته باشد و قصد داشته باشید از فرم خود حذف کنید. برای این کار باید از نرم افزار هایی استفاده کنید که قابلیت ایجاد فرم های جدید را داشته باشد. با کمک نرم افزارهای فرم ساز، ساختن فرم  به یک امر آسان و سریع تبدیل شده است.

ماژول فرم ساز باستانی طب

یکی از پر طرفدارترین ماژول هایی که در نرم افزار پزشکیار باستانی طب قرار دارد، فرم ساز است. چرا که برای دریافت اطلاعات بیشتر از مراجعه کنندگان خود می توانید با کمک این ماژول یک فرم مطابق با نیازتان بسازید و در اختیار مشتریان قرار دهید.

امکانات ماژول فرم ساز باستانی طب

ماژول فرم ساز نرم افزار پزشکیار باستانی طب دارای فرم های متعددی می باشد تا نیاز های هر مرکز درمانی را بر طرف کند. اما با این حال اگر فرم مورد نظر شما در نرم افزار موجود نباشد، می توانید با امکاناتی که ماژول فرم ساز در اختیار شما قرار می دهد، فرم مورد نظر را طراحی و استفاده کنید. در زمان ساخت فرم در نرم افزار مواردی وجود دارد که با انتخاب هرکدام از آن ها بر اساس نوع نیازتان می توانید به کیفیت فرم بیفزایید. با انتخاب گزینه بارگذاری فایل، هرگونه فایل از جمله عکس، فایل وورد، اکسل و… به فرم شما ضمیمیه شده تا در زمان نیاز از آن ها استفاده شود.

از دیگر امکانات فرم ساز باستانی طب طراحی گزینه چند انتخابی و تک انتخابی در فرم است. به عنوان مثال اگر قصد دارید سوالی با قابلیت انتخاب چند گزینه در فرم خود درج کنید و کاربران باید از میان آن ها یک گزینه انتخاب کنند، می توانید از قابلیت چند انتخابی ماژول فرم ساز باستانی طب استفاده کنید. اما اگر سوال به نحوه ای است که کاربر باید از بین موارد یک گزینه انتخاب کند، با انتخاب گزینه تک انتخابی در فرم خود این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهید.

مزایای فرم ساز

  • کمک به دسته بندی سوالات
  • ساخت فرم در کوتاه ترین زمان ممکن
  • جلوگیری از هزینه های اضافی و بی نیازی به پرینت گرفتن انبوهی از فرم ها
  • صرفه جویی در وقت
  • ایجاد فرم به صورت نامحدود
  • کاربری آسان
  • قابلیت ویرایش اطلاعات
  • امکان تعریف لینک و آپلود فایل

 

به طور کلی ماژول فرم ساز باستانی طب ابزاری کاربردی با کاربری آسان و راحت برای ساخت فرم های مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن است. تنها با قابلیت کشیدن و رها کردن و جابجایی هر فیلد می توانید فرم مورد نظر خود را به راحت ترین روش ممکن و بدون هیچگونه پیچیدگی بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان