ماژول برنامه درمان Follow-up

با سیستم هوشمند برنامه درمان (follow-up)، وفاداری بیماران را به مرکز درمانی خود افزایش دهید! امروزه با پیگیری بیماران علاوه بر جلب رضایت در نحوه خدمات رسانی، از هزینه های جانبی و اتلاف انرژی نیروی انسانی جلوگیری کنید. به صورت مداوم با بیماران تعامل داشته باشید و به صورت اتوماتیک جلسات بعدی حضور در مرکز درمانی را پیگیری کنید.

برنامه درمان چیست و چه کمکی به شما می کند؟

شاید یکی از دغدغه های شما دنبال کردن بیماران و جذب بیماران جدید و افزایش درآمد باشد. برنامه درمان به شما کمک می کند تا به صورت منظم و با پیگیری متداوم و مستمر تعامل خود را با بیماران حفظ کنید. ماژول هوشمند برنامه درمان روند و برنامه ی جلسات درمانی بیمار را از پیش تعیین می کند و به پزشک امکان ثبت نتیجه ی هر جلسه را می دهد.

تاثیرات استفاده از برنامه درمان در روند کار کلینیک

ماژول برنامه درمان follow-up همانطور که از اسمش پیداست، در روند پیگیری و تعامل بیماران تاثیر به سزایی دارد. گاهی اوقات بیماران تاریخ و ساعت جلسات بعدی خود و یا رزرو نوبت بعدی را فراموش می کنند. در چنین مواقعی شما باید در جهت ارتقا خدمات رسانی با بیمار در ارتباط باشید، جلسات او را پیگیری کنید و بتوانید مراحل درمان او را بررسی کنید.

مزایای ماژول برنامه درمان

  • اتصال به پنل پیامک و واتس اپ و یادآوری هر جلسه قبل از مراجعه
  • برنامه ی مراجعات بعدی بیمار مشخص است و قابل گزارشگیری و مشاهده در تقویم کاری می باشد.
  • ضمیمه کردن عکس قبل و بعد از نتایج درمان هر جلسه مراجعه
  • امکان بررسی و مقایسه ی نتایج ثبت شده در هر جلسه
  • امکان مقایسه ی عکس قبل و بعد از دوره ی درمان
  • ثبت نظر کارشناس یا پزشک در هر جلسه از درمان

 

از این ماژول در نرم افزار مدیریت مراکز درمانی پزشکیار باستانی طب می توان به صورت آنلاین (نصب و استفاده بر روی هاست) و آفلاین (استفاده بر روی کامپیوتر کلینیک) استفاده کرد. با در اختیار داشتن IP Valid می توانید خارج از کلینیک نیز به نرم افزار نصب شده بر روی لوکال هاست دسترسی داشته باشید. اما جهت استفاده از این امکان می بایست با شرکت ارائه دهنده اینترنت خود هماهنگی های لازم را انجام دهید. استفاده از این روش نیاز به داشتن اینترنت با سرعت قابل قبول و بالایی دارد. در غیر این صورت مناسب استفاده شما نیست. برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از دمو رایگان نرم افزار دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان