ماژول آرشیو فایل نرم افزار باستانی طب

آرشیو فایل چه کاربردی دارد؟

آرشیو فایل به معنای ذخیره و نگهداری طولانی مدت اطلاعات است. با بایگانی فایل ها در زمان نیاز به راحتی می‌توان به هر اطلاعاتی دسترسی داشت.

ماژول آرشیو فایل نرم افزار باستانی طب

نرم افزار پزشکیار باستانی طب با طراحی ماژول پرونده الکترونیک امکان ذخیره سازی و آرشیو فایل را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. با ثبت اطلاعات مراجعه کنندگان پرونده آن ها بایگانی شده، به این صورت که با ضمیمه کردن مدارکی با فرمت های عکس، اکسل و یا وورد امکان بایگانی کلیه مدارک بیمار وجود دارد.

در نرم افزار پزشکیار باستانی طب سیستم هایی برای آرشیو اطلاعات طراحی شده تا از این طریق بتوانید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن به اطلاعات و داده های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. در صورتی که قصد داشته باشید تمامی اسناد و مدارکی که در سال ها قبل به صورت سنتی و قدیمی بایگانی شده را در نرم افزار بایگانی کنید، با داشتن ماژول اسکن مدارک پزشکی کلیه اسناد اسکن و ذخیره سازی می‌شود.

نرم افزار آرشیو فایل

در گذشته تمامی داده ها و پرونده های پزشکی بیماران در یک اتاق به صورت کاغذی جمع آوری و بایگانی می شدند. از مهم ترین معایب این روش فرسوده شدن، فضای اشغالی، دسترسی و جستجو زمانبر به اطلاعات، هزینه بالا و از بین رفتن اطلاعات بعد از مدتی بود. اما امروزه با پیشرفت برنامه های کامپیوتری و معرفی نرم افزارهای جدید از جمله نرم افزار آرشیو فایل این امکان فراهم شده تا در فضای کمتر، حجم بیشتری از اطلاعات ذخیره و نگهداری شود.

نرم افزارهای آرشیو فایل نوعی ابزار دیجیتال هستند که برای مدیریت دقیق تر اسناد و مدارک به کار می‌روند. با مدیریت هوشمند اسناد، اطلاعات در سریعترین زمان ممکن در دسترس شما قرار می‌گیرند و همچنین دارای امنیت بیشتری هستند.

چرا باید از نرم افزار آرشیو فایل استفاده کنیم؟

هر کسب و کار برای داشتن مدیریت بهتر اطلاعات ثبت شده و ایجاد نظم، نیاز به آرشیو فایل دارد. با کمک ماژول آرشیو فایل می‌توانید اطلاعات ضروری را ذخیره کنید، ممکن است در آینده به آن ها رجوع شود و یا نیاز به بررسی دوباره داشته باشند. برای این کار نیازمند نرم افزاری هستید که امنیت بالا و کاربری راحتی داشته باشد.

مزایای ماژول آرشیو فایل نرم افزار باستانی طب

  • صرفه جویی در زمان
  • جلوگیری از تخریب اسناد فیزیکی
  • دسترسی سریع و آسان به اسناد و مدارک
  • امنیت بالا در حفظ اطلاعات
  • قابلیت اسکن مدارک قدیمی

 

برای بایگانی اسناد و دسترسی آسان، بهترین انتخاب نرم افزار مدیریت مراکز درمانی باستانی طب است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان